Gå til hovedindhold

Rheinzink Nedførsel 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022425038761
Pris fra 95 krtil 113,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 18,75 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink Nedførsel 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink Nedførsel 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -
95 kr
Til butik
Rheinzink Nedførsel 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - billede

Produktinformation

Rz Nedførsel 87 MM

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Rheinzink - Zink tagrender
EAN: 4022425038761
Varenr.: 38130
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink nedfrsel/sokkelkn 87 mm
99,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink Nedførsel 87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
113,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Nedførsel 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Nedførsel 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk95 kr95 krKøb
2WATTOO.DK99,5 kr99,5 krKøb
3vvsfittings.dk113,75 kr113,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink Nedførsel 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink Nedførsel 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - i 164 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 99,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Rheinzink Nedførsel 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Rheinzink Nedførsel 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202695 kr1 kr (1%)
25. maj 202696 kr3,5 kr (4%)
24. maj 202699,5 kr1,5 kr (2%)
23. maj 202698 kr2 kr (2%)
12. maj 202696 kr1 kr (1%)
6. maj 202697 kr2,5 kr (3%)
5. maj 202699,5 kr2,5 kr (3%)
29. apr. 202697 kr1 kr (1%)
24. apr. 202696 kr3,5 kr (4%)
23. apr. 202699,5 kr3,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret