Gå til hovedindhold

Rheinzink ekspansionsstykke 280x0,8x260 mm til 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022425121562
Pris fra 78 krtil 129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink ekspansionsstykke 280x0,8x260 mm til 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink ekspansionsstykke halvrund 11" (280 mm)
78 kr
Til butik
Rheinzink ekspansionsstykke halvrund 11" (280 mm) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: WATTOO.DK VVS Tag & render Tagrender Zink tagrender
EAN: 4022425121562
Varenr.: 276585041
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink ekspansionsstykke halvrund 280x0,8
83 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink ekspansionsstykke 280x0,8x260 mm til 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
95 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink ekspansionsstykke til tagrende nr. 11 i zink
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink ekspansionsstykke nr. 11, zink
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink ekspansionsstykke 280x0,8x260 mm til 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink ekspansionsstykke 280x0,8x260 mm til 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK78 kr78 krKøb
2Proshop DK83 kr122 krKøb
3vvsfittings.dk95 kr95 krKøb
4LavprisVVS119 kr119 krKøb
5BilligVVS DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink ekspansionsstykke 280x0,8x260 mm til 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink ekspansionsstykke 280x0,8x260 mm til 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - i 181 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Rheinzink ekspansionsstykke 280x0,8x260 mm til 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Rheinzink ekspansionsstykke 280x0,8x260 mm til 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202678 kr5 kr (6%)
1. jun. 202683 kr2 kr (2%)
29. maj 202681 kr2 kr (2%)
16. maj 202683 kr2,11 kr (3%)
10. maj 202680,89 kr2,11 kr (3%)
10. apr. 202683 kr1 kr (1%)
20. mar. 202684 kr1 kr (1%)
9. feb. 202683 kr1 kr (1%)
7. feb. 202684 kr1 kr (1%)
21. jan. 202683 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret