Gå til hovedindhold

Revlon professional uniq one all in one lotus flower hair treatment 10 real benefits 150ml

Uniq OneKosmetikEAN: 8432225129884
Pris fra 65 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Revlon professional uniq one all in one lotus flower hair treatment 10 real benefits 150ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uniq One Lotus Flower Hair Treatment
65 kr
Til butik
Uniq One Lotus Flower Hair Treatment billede

Produktinformation

Revlon UniqOne Hair Treatment lotus flower fragrance Hårlak Kvinder 150 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Uniq One
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 33039027050
EAN: 8432225129884
Varenr.: 3063094
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Revlon professional uniq one all in one lotus flower hair treatment 10 real benefits 150ml
69 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Revlon Uniq One Lotus Flower Hair Treatment 150ml
-49%76 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Revlon Uniq One Lotus Flower Hair Treatment 150ml billede

Produktinformation

Revlon Uniq One Lotus Flower Hair Treatment är en enastående leave-in kur i sprayform med 10 fördelaktiga egenskaper. Gör ditt hår medgörligt, mjukt, friskt och välvårdat. UVA/UVB-skydd. 10 fördelar; återuppbygger skadat hår, tillför glans och eliminerar frissighet, skyddar vid värmestyling, gör håret silkesmjukt, färgbevarande med UVA/UVB-skydd, gör håret lättare att styla, gör håret medgörligt, ger en hållbar frisyr, förebygger kluvna toppar, ger naturlig fyllighet.

Produktspecifikationer

Mærke: Revlon
Kategori: Balsam spray /Leave-in
EAN: 8432225129884
Varenr.: 38-59217
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Revlon Uniq One All In One Hair Treatment - Lotus Flower 150 ml
-56%81,49 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Uniq One Hair Treatment Lotus Flower 150 ml
118 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Revlon Professional Hair Treatment Lotus Flower 150 ml
-1%127 kr
Før 128 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Uniq One Hair Treatment Lotus Flower, 150 ml.
-9%169 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon professional uniq one all in one lotus flower hair treatment 10 real benefits 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon professional uniq one all in one lotus flower hair treatment 10 real benefits 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK65 kr104 krKøb
2Hobbix69 kr69 krKøb
3Teknikproffset DK76 kr125 krKøb
4NiceHair.dk81,49 kr81,49 krKøb
5Lyko DK118 kr118 krKøb
6NordicFeel DK127 kr127 krKøb
7Brandshop169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Revlon professional uniq one all in one lotus flower hair treatment 10 real benefits 150ml

PriceData har fulgt prisen på Revlon professional uniq one all in one lotus flower hair treatment 10 real benefits 150ml i 148 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Revlon professional uniq one all in one lotus flower hair treatment 10 real benefits 150ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Revlon professional uniq one all in one lotus flower hair treatment 10 real benefits 150ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202665 kr2 kr (3%)
14. apr. 202667 kr5 kr (8%)
17. mar. 202662 kr7 kr (10%)
9. mar. 202669 kr27,8 kr (29%)
8. mar. 202696,8 kr27,8 kr (40%)
26. feb. 202669 kr38 kr (36%)
25. feb. 2026107 kr38 kr (55%)
10. feb. 202669 kr38 kr (36%)
9. feb. 2026107 kr38 kr (55%)
7. jan. 202669 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret