Gå til hovedindhold

Revlon Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml (Limited Edition)

OrofluidoHårplejeEAN: 8432225127910
Pris fra 102 krtil 239 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 22. maj

Sammenlign priser på Revlon Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml (Limited Edition) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Revlon Professional Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml
102 kr
Til butik
Revlon Professional Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Hårkur
Farve: 1
Artikel nr.: 8432225127910
EAN: 8432225127910
Varenr.: 9618043
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Revlon Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml (Limited Edition)
-71%107 kr
Før 370 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Revlon Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml (Limited Edition) billede

Produktinformation

Revlon Orofluido Radiance Argan Mask er en reparerende hårmaske, der giver håret et **sundt og glansfuldt udseende**. Hårmasken trænger dybt ind i hårfibrene, med sine **intensive fugtgivende og genoprettende** egenskaber, og plejer, blødgør og udglatter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Revlon
Kategori: Hair Care
EAN: 8432225127910
Varenr.: 102214
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Orofluido Radiance Argan Mask 500ml
-54%114 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Orofluido Radiance Argan Mask 500ml billede

Produktinformation

Orofluido Radiance Mask för håret är berikad med arganolja. Det är en intensiv vegansk hårvårdsbehandling som återfuktar, reparerar, slätar ut och hjälper till att återställa hårets skönhet. Denna intensiva behandling tränger in i hårfibern för att reparera den från insidan. Njut av Orofluido’s signaturdoft medan Radiance Argan Mask återfuktar, slätar ut och hjälper till att återställa hårets skönhet.Passar alla hårtyper som söker långvarigt strålande hår. Särskilt lämplig för torrt och/eller skadat hår.500ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Orofluido
Kategori: Hårmaske
EAN: 8432225127910
Varenr.: C76808
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Orofluido - Radiance Argan Hair Mask - 500 ml
-49%125 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Orofluido Mask 500 ml
175 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Orofluido Original Mask 500 ml
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml (Limited Edition) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml (Limited Edition) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
2NiceHair.dk107 kr107 krKøb
3Teknikproffset DK114 kr163 krKøb
4BilligParfume.dk125 kr125 krKøb
5Beautycos DK175 kr204 krKøb
6Lyko DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Revlon Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml (Limited Edition)

PriceData har fulgt prisen på Revlon Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml (Limited Edition) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Revlon Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml (Limited Edition). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Revlon Orofluido Radiance Argan Mask 500 ml (Limited Edition) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026102 kr9 kr (10%)
25. maj 202693 kr16,84 kr (22%)
23. maj 202676,16 kr7,16 kr (10%)
22. maj 202669 kr20 kr (22%)
6. maj 202689 kr9,89 kr (13%)
5. maj 202679,11 kr9,89 kr (11%)
4. maj 202689 kr20 kr (29%)
1. maj 202669 kr20 kr (22%)
22. mar. 202689 kr4 kr (4%)
12. mar. 202693 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret