Gå til hovedindhold

Revell - Imperial Star Destroyer - 1:12.300 - Level 3 - 63609

RevellSkalamodelsætEAN: 4009803636092
Pris fra 129 krtil 148 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (13% besparelse)

Sammenlign priser på Revell - Imperial Star Destroyer - 1:12.300 - Level 3 - 63609 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Revell Model Set Imperial Star Destroyer
129 kr
Til butik
Revell Model Set Imperial Star Destroyer billede

Produktinformation

Revell Model Set Imperial Star Destroyer Model af rumfærge Monteringssæt

Produktspecifikationer

Mærke: Revell
Kategori: Modelbyg
Artikel nr.: 63609
EAN: 4009803636092
Varenr.: 2631541
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Revell - Imperial Star Destroyer - 1:12.300 - Level 3 - 63609
139,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Revell Model Set Imperial Star Destroye
-41%148 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revell - Imperial Star Destroyer - 1:12.300 - Level 3 - 63609 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revell - Imperial Star Destroyer - 1:12.300 - Level 3 - 63609 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK129 kr168 krKøb
2Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
3Teknikproffset DK148 kr197 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Revell - Imperial Star Destroyer - 1:12.300 - Level 3 - 63609

PriceData har fulgt prisen på Revell - Imperial Star Destroyer - 1:12.300 - Level 3 - 63609 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Revell - Imperial Star Destroyer - 1:12.300 - Level 3 - 63609. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Revell - Imperial Star Destroyer - 1:12.300 - Level 3 - 63609 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. jan. 2026129 kr10 kr (7%)
20. dec. 2025139 kr10 kr (8%)
6. dec. 2025129 kr8 kr (7%)
5. dec. 2025121 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret