Gå til hovedindhold

Henkel Rettetape, Pritt Flex, genopfyldelig, 4,2 mm x 12 m, pakke a 5 stk

HenkelRedskaberEAN: 5410091323981
Pris fra 26,95 krtil 437,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 410,55 kr (94% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rettetape, Pritt Flex, genopfyldelig, 4,2 mm x 12 m, pakke a 5 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Korrektionsroller Pritt 4.2 mm
26,95 kr
Til butik
Korrektionsroller Pritt 4.2 mm billede

Produktinformation

Pritt mini korrektionsroller til hurtige, enkle og renlige rettelser på papir. Kan anvendes til en hel sætning og til enkelte bogstaver. Giver en heldækkende hvid markering, der kan skrives på med det samme. Med fleksibel spids (patenteret). Kræver ingen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pritt
Kategori: Korrektion
EAN: 5410091323981
Varenr.: 138.1106237
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Henkel Pritt Korrekturr. System 4,2 mm
28 kr
Til butik
Henkel Pritt Korrekturr. System 4,2 mm billede

Produktinformation

PRITT FLEX KORREKTURROLLER. Bredde: 4.2mm Længde: 12 m. Fleksibel mini roller-applikator til problemfri påføring og renlig korrektion. To-vejs korrektion: træk for en hel sætning, tryk for ét bogstav. Beskyttelseshætte. Beholder af min. 50 % genanvendt husholdsningsplastik, 100 % genanvendelig. Holder kan genanvendes med refill.

Produktspecifikationer

Mærke: Henkel
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 9H PRR4H
EAN: 5410091323981
Varenr.: 3178396
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Rettetape | Med Dispenser | Pritt | 4,2 mm x 12 m
73,69 kr
Til butik
Rettetape | Med Dispenser | Pritt | 4,2 mm x 12 m billede

Produktinformation

Produktinfo: Refill: Korrekturroller Pritt Refill Flex Bredde: 4.2mm Længde: 12 m. Applikator: Fleksibel mini roller Korrektion: To-vejs Beholder: Min. 50 % genanvendt husholdsningsplastik, 100 % genanvendelig Mærke: Pritt 3 hurtige: Denne Korrekturroller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pritt
Kategori: Rettetape | Rettelak
Farve: Hvid
EAN: 5410091323981
Varenr.: 102798
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Korrekturroller Pritt 4,2mm m/dispenser 12m - (5 stk.)
373 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pritt Korrekturroller 4,2mm m/dispenser
437,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rettetape, Pritt Flex, genopfyldelig, 4,2 mm x 12 m, pakke a 5 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rettetape, Pritt Flex, genopfyldelig, 4,2 mm x 12 m, pakke a 5 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap26,95 kr26,95 krKøb
2Proshop DK28 kr67 krKøb
3Hertels Boresko73,69 kr73,69 krKøb
4CS MEGASTORE DK373 kr412 krKøb
5Nova Nordic A/S437,5 kr437,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rettetape, Pritt Flex, genopfyldelig, 4,2 mm x 12 m, pakke a 5 stk

PriceData har fulgt prisen på Rettetape, Pritt Flex, genopfyldelig, 4,2 mm x 12 m, pakke a 5 stk i 77 dage. Laveste pris i perioden er 26,95 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 26,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Rettetape, Pritt Flex, genopfyldelig, 4,2 mm x 12 m, pakke a 5 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Rettetape, Pritt Flex, genopfyldelig, 4,2 mm x 12 m, pakke a 5 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202626,95 kr1,05 kr (4%)
30. maj 202628 kr1,05 kr (4%)
23. maj 202626,95 kr1,05 kr (4%)
22. maj 202628 kr1,05 kr (4%)
20. maj 202626,95 kr1,05 kr (4%)
14. maj 202628 kr1,05 kr (4%)
13. maj 202626,95 kr1,05 kr (4%)
10. maj 202628 kr1,05 kr (4%)
2. maj 202626,95 kr1,05 kr (4%)
18. apr. 202628 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret