Gå til hovedindhold

My Hood RETRO Boksesæk - 15 kg med handsker - SUPERPRIS - HURTIG LEVERING

My HoodLegetøjEAN: 5704035210469
Pris fra 470 krtil 699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på RETRO Boksesæk - 15 kg med handsker - SUPERPRIS - HURTIG LEVERING og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 470 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
My Hood Boksesæk 15 kg - Retro
470 kr
Til butik
My Hood Boksesæk 15 kg - Retro billede

Produktinformation

Lækker boksesæk i et fedt retro look som kan bruges af såvel store børn og voksne. Boksesækken er vejer 15 kg og er lavet i slidstærke materiale. Den har lynlås i toppen, så der er mulighed for at justere vægten. Der medfølger boksehandsker med velcroluk.

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Fodbold og boldspil
Artikel nr.: 201046
EAN: 5704035210469
Varenr.: 3149368
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Hood - Boksepude retro med handsker - 15 kg - Børn og voksne
490 kr
Til butik
Gå til HomeX.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
RETRO Boksesæk - 15 kg med handsker - SUPERPRIS - HURTIG LEVERING
597 kr
Til butik
RETRO Boksesæk - 15 kg med handsker - SUPERPRIS - HURTIG LEVERING billede

Produktinformation

Retro Boksesæk og handsker til store børn såvel som voksne! Boksesækken er i en rigtig god kvalitet og kan holde til en masse "tæsk". RetroBoksesæk 15 kg med handsker: Boksesæk i syntetisk PU læder og med fyld 8 ounces boksehandsker (240 gram) Måler: 95...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Boksesæt og boksebolde
EAN: 5704035210469
Varenr.: 2385
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
My Hood Retro Boksesæk med handsker 15 kg
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RETRO Boksesæk - 15 kg med handsker - SUPERPRIS - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RETRO Boksesæk - 15 kg med handsker - SUPERPRIS - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK470 kr509 krKøb
2Cykelpartner.dk490 kr490 krKøb
3HomeX.dk597 kr597 krKøb
4Homeshop DK699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RETRO Boksesæk - 15 kg med handsker - SUPERPRIS - HURTIG LEVERING

PriceData har fulgt prisen på RETRO Boksesæk - 15 kg med handsker - SUPERPRIS - HURTIG LEVERING i 182 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 503 kr.

Den nuværende pris på 470 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for RETRO Boksesæk - 15 kg med handsker - SUPERPRIS - HURTIG LEVERING. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for RETRO Boksesæk - 15 kg med handsker - SUPERPRIS - HURTIG LEVERING de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026470 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026469 kr29 kr (6%)
16. jan. 2026498 kr40 kr (7%)
5. dec. 2025538 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret