Gå til hovedindhold

Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1.1/2''. DN40. Nippel-nippel. Kategori 4

ResideoSanitetEAN: 5059087001313
Pris fra 4.902 krtil 8.267,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.365,5 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1.1/2''. DN40. Nippel-nippel. Kategori 4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4902 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 1 1/2" tilbagestrømningssikringsventil
4.902 kr
Til butik
Resideo Braukmann 1 1/2" tilbagestrømningssikringsventil billede

Produktinformation

Resideo TBS ventil - sikkerhed og renhed for dit vand Denne tilbagestrømningsventil er designet til at sikre dit drikkevand mod stærkt sundhedsfarlige stoffer, i overensstemmelse med DS/EN1717 mediumkategori 4. Fremstillet af blyfrit, korrosions- og afzin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 1 1/2" (DN40)
EAN: 5059087001313
Varenr.: 430447311
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 1 1/2" tilbagestrømningssikringsventil
4.932 kr
Til butik
Resideo Braukmann 1 1/2" tilbagestrømningssikringsventil billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 1 1/2" (DN40)
EAN: 5059087001313
Varenr.: 430447311
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 1 1/2/DN40 - tilbagestrømningssikring kategori 4/union
7.856 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1.1/2''. DN40. Nippel-nippel. Kategori 4
8.267,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1.1/2''. DN40. Nippel-nippel. Kategori 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1.1/2''. DN40. Nippel-nippel. Kategori 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS4.902 kr4.902 krKøb
2BilligVVS DK4.932 kr4.932 krKøb
3CS MEGASTORE DK7.856 kr7.856 krKøb
4vvsfittings.dk8.267,5 kr8.267,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1.1/2''. DN40. Nippel-nippel. Kategori 4

PriceData har fulgt prisen på Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1.1/2''. DN40. Nippel-nippel. Kategori 4 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.892 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 6.250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.121 kr.

Den nuværende pris på 4.902 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1.1/2''. DN40. Nippel-nippel. Kategori 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1.1/2''. DN40. Nippel-nippel. Kategori 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.902 kr30 kr (1%)
1. jun. 20264.932 kr30 kr (1%)
30. maj 20264.902 kr30 kr (1%)
17. maj 20264.932 kr1.318 kr (21%)
16. maj 20266.250 kr1.318 kr (27%)
25. mar. 20264.932 kr58 kr (1%)
16. feb. 20264.990 kr109 kr (2%)
5. feb. 20265.099 kr300 kr (6%)
4. feb. 20265.399 kr300 kr (6%)
7. jan. 20265.099 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret