Gå til hovedindhold

Resideo Braukmann Patronindsats for TBS BA295S, tilgang. 1/2"-3/4" (Fra 2015)

ResideoSanitetEAN: 4019837150679
Pris fra 653 krtil 1.412,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 759,5 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 649 kr 27. maj

Sammenlign priser på Resideo Braukmann Patronindsats for TBS BA295S, tilgang. 1/2"-3/4" (Fra 2015) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 653 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 1/2" - 3/4" patronindsats for tilbageløbssikring
653 kr
Til butik
Resideo Braukmann 1/2" - 3/4" patronindsats for tilbageløbssikring billede

Produktinformation

Passer til de gamle BA295 tilbageløbssikringventiler fra før 2015 Resideo Braukmann udskiftelig patronindsats til indløbssiden af tilbageløbssikring. Denne patrinindsats passer til de gamle tilbageløbssikringventiler, fra før 2015, type BA295. Den består...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: Rør & fittings
EAN: 4019837150679
Varenr.: 430447906
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 1/2" - 3/4" patronindsats for tilbageløbssikring
689 kr
Til butik
Resideo Braukmann 1/2" - 3/4" patronindsats for tilbageløbssikring billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: VVS fittings
EAN: 4019837150679
Varenr.: 430447906
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann Patronindsats for TBS BA295S, tilgang. 1/2"-3/4" (Fra 2015)
704,16 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 1/2" - 3/4" patronindsats for tilbageløbssikring
775 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo TBS patronindsats - TBS rep.sæt no. 1. 1/2-3/4 (fra 2015)
1.387 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Honeywell TBS patronindsats rep.sæt no. 1. 1/2''-3/4'' (ny. fra 2015)
1.412,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo Braukmann Patronindsats for TBS BA295S, tilgang. 1/2"-3/4" (Fra 2015) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo Braukmann Patronindsats for TBS BA295S, tilgang. 1/2"-3/4" (Fra 2015) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS653 kr653 krKøb
2CompletVVS689 kr689 krKøb
3EL-GROSSISTEN704,16 kr704,16 krKøb
4BilligVVS DK775 kr775 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.387 kr1.387 krKøb
6vvsfittings.dk1.412,5 kr1.412,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Resideo Braukmann Patronindsats for TBS BA295S, tilgang. 1/2"-3/4" (Fra 2015)

PriceData har fulgt prisen på Resideo Braukmann Patronindsats for TBS BA295S, tilgang. 1/2"-3/4" (Fra 2015) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 572 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.356,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 763 kr.

Den nuværende pris på 653 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Resideo Braukmann Patronindsats for TBS BA295S, tilgang. 1/2"-3/4" (Fra 2015). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Resideo Braukmann Patronindsats for TBS BA295S, tilgang. 1/2"-3/4" (Fra 2015) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026653 kr4 kr (1%)
27. maj 2026649 kr55,16 kr (8%)
26. maj 2026704,16 kr55,16 kr (8%)
17. maj 2026649 kr55,16 kr (8%)
16. maj 2026704,16 kr55,16 kr (8%)
10. maj 2026649 kr55,16 kr (8%)
9. maj 2026704,16 kr55,16 kr (8%)
18. mar. 2026649 kr55,16 kr (8%)
17. mar. 2026704,16 kr55,16 kr (8%)
24. jan. 2026649 kr707,25 kr (52%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret