Gå til hovedindhold

Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 3/4''. DN20. Nippel-nippel. Kategori 4

ResideoSanitetEAN: 5059087001276
Pris fra 2.199 krtil 3.558,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.359,75 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.095 kr 27. maj

Sammenlign priser på Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 3/4''. DN20. Nippel-nippel. Kategori 4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2199 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 3/4" tilbagestrømningssikringsventil
2.199 kr
Til butik
Resideo Braukmann 3/4" tilbagestrømningssikringsventil billede

Produktinformation

Resideo TBS ventil - sikkerhed og renhed for dit vand Denne tilbagestrømningsventil er designet til at sikre dit drikkevand mod stærkt sundhedsfarlige stoffer, i overensstemmelse med DS/EN1717 mediumkategori 4. Fremstillet af blyfrit, korrosions- og afzin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: VVS fittings
Størrelse: dn20-3/4
EAN: 5059087001276
Varenr.: 430447306
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 3/4" tilbagestrømningssikringsventil
2.605 kr
Til butik
Resideo Braukmann 3/4" tilbagestrømningssikringsventil billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: dn20-3/4
EAN: 5059087001276
Varenr.: 430447306
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 3/4" tilbagestrømningssikringsventil
2.629 kr
Til butik
Resideo Braukmann 3/4" tilbagestrømningssikringsventil billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: dn20-3/4
EAN: 5059087001276
Varenr.: 430447306
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann blyfri TBS ventil, type BA295S, Kat.4 - 3/4"
2.718,53 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 3/4/DN20 - tilbagestrømningssikring kategori 4/union
2.766 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 3/4''. DN20. Nippel-nippel. Kategori 4
3.558,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 3/4''. DN20. Nippel-nippel. Kategori 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 3/4''. DN20. Nippel-nippel. Kategori 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS2.199 kr2.199 krKøb
2BilligVVS DK2.605 kr2.605 krKøb
3LavprisVVS2.629 kr2.629 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.718,53 kr2.718,53 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.766 kr2.766 krKøb
6vvsfittings.dk3.558,75 kr3.558,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 3/4''. DN20. Nippel-nippel. Kategori 4

PriceData har fulgt prisen på Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 3/4''. DN20. Nippel-nippel. Kategori 4 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.919 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.718,53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.200 kr.

Den nuværende pris på 2.199 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 3/4''. DN20. Nippel-nippel. Kategori 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 3/4''. DN20. Nippel-nippel. Kategori 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.199 kr104 kr (5%)
27. maj 20262.095 kr510 kr (20%)
26. maj 20262.605 kr510 kr (24%)
17. maj 20262.095 kr623,53 kr (23%)
16. maj 20262.718,53 kr623,53 kr (30%)
14. maj 20262.095 kr623,53 kr (23%)
10. maj 20262.718,53 kr139,53 kr (5%)
9. maj 20262.579 kr484 kr (23%)
18. mar. 20262.095 kr430 kr (17%)
17. mar. 20262.525 kr430 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret