Gå til hovedindhold

Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 2''. DN50. Nippel-nippel. Kategori 4

ResideoSanitetEAN: 5059087001320
Pris fra 5.599 krtil 8.912,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.313,5 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 2''. DN50. Nippel-nippel. Kategori 4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5599 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 2" tilbagestrømningssikringsventil
5.599 kr
Til butik
Resideo Braukmann 2" tilbagestrømningssikringsventil billede

Produktinformation

Resideo TBS ventil - sikkerhed og renhed for dit vand Denne tilbagestrømningsventil er designet til at sikre dit drikkevand mod stærkt sundhedsfarlige stoffer, i overensstemmelse med DS/EN1717 mediumkategori 4. Fremstillet af blyfrit, korrosions- og afzin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: VVS fittings
EAN: 5059087001320
Varenr.: 430447312
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann blyfri TBS ventil, type BA295S, Kat.4 - 2"
6.744,08 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 2" tilbagestrømningssikringsventil
6.805 kr
Til butik
Resideo Braukmann 2" tilbagestrømningssikringsventil billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: Rør & fittings
EAN: 5059087001320
Varenr.: 430447312
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 2" tilbagestrømningssikringsventil
6.875 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 2/DN50 - tilbagestrømningssikring kategori 4/union
8.077 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 2''. DN50. Nippel-nippel. Kategori 4
8.912,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 2''. DN50. Nippel-nippel. Kategori 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 2''. DN50. Nippel-nippel. Kategori 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS5.599 kr5.599 krKøb
2EL-GROSSISTEN6.744,08 kr6.744,08 krKøb
3BilligVVS DK6.805 kr6.805 krKøb
4LavprisVVS6.875 kr6.875 krKøb
5CS MEGASTORE DK8.077 kr8.077 krKøb
6vvsfittings.dk8.912,5 kr8.912,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 2''. DN50. Nippel-nippel. Kategori 4

PriceData har fulgt prisen på Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 2''. DN50. Nippel-nippel. Kategori 4 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.052 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 6.744,08 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.354 kr.

Den nuværende pris på 5.599 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 2''. DN50. Nippel-nippel. Kategori 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 2''. DN50. Nippel-nippel. Kategori 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.599 kr800 kr (13%)
27. maj 20266.399 kr345,08 kr (5%)
26. maj 20266.744,08 kr345,08 kr (5%)
17. maj 20266.399 kr345,08 kr (5%)
16. maj 20266.744,08 kr345,08 kr (5%)
10. maj 20266.399 kr340 kr (5%)
9. maj 20266.739 kr340 kr (5%)
18. mar. 20266.399 kr196 kr (3%)
17. mar. 20266.595 kr196 kr (3%)
28. feb. 20266.399 kr345,08 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret