Gå til hovedindhold

Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1''. DN25. Nippel-nippel. Kategori 4

ResideoSanitetEAN: 5059087001290
Pris fra 3.039 krtil 5.165 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.126 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1''. DN25. Nippel-nippel. Kategori 4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3039 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 1" tilbagestrømningssikringsventil
3.039 kr
Til butik
Resideo Braukmann 1" tilbagestrømningssikringsventil billede

Produktinformation

Resideo TBS ventil - sikkerhed og renhed for dit vand Denne tilbagestrømningsventil er designet til at sikre dit drikkevand mod stærkt sundhedsfarlige stoffer, i overensstemmelse med DS/EN1717 mediumkategori 4. Fremstillet af blyfrit, korrosions- og afzin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: Rør & fittings
EAN: 5059087001290
Varenr.: 430447308
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 1" tilbagestrømningssikringsventil
3.199 kr
Til butik
Resideo Braukmann 1" tilbagestrømningssikringsventil billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: VVS fittings
EAN: 5059087001290
Varenr.: 430447308
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 1" tilbagestrømningssikringsventil
3.405 kr
Til butik
Resideo Braukmann 1" tilbagestrømningssikringsventil billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: Rør & fittings
EAN: 5059087001290
Varenr.: 430447308
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann 1/DN25 - tilbagestrømningssikring kategori 4/union
3.799 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Resideo Braukmann blyfri TBS ventil, type BA295S, Kat.4 - 1"
3.827,56 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1''. DN25. Nippel-nippel. Kategori 4
5.165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1''. DN25. Nippel-nippel. Kategori 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1''. DN25. Nippel-nippel. Kategori 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS3.039 kr3.039 krKøb
2CompletVVS3.199 kr3.199 krKøb
3BilligVVS DK3.405 kr3.405 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.799 kr3.799 krKøb
5EL-GROSSISTEN3.827,56 kr3.827,56 krKøb
6vvsfittings.dk5.165 kr5.165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1''. DN25. Nippel-nippel. Kategori 4

PriceData har fulgt prisen på Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1''. DN25. Nippel-nippel. Kategori 4 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.039 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 3.841 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.340 kr.

Den nuværende pris på 3.039 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1''. DN25. Nippel-nippel. Kategori 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Resideo Braukmann tilbagestrømningssikring 1''. DN25. Nippel-nippel. Kategori 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.039 kr160 kr (5%)
1. jun. 20263.199 kr160 kr (5%)
30. maj 20263.039 kr360 kr (11%)
27. maj 20263.399 kr6 kr (0%)
26. maj 20263.405 kr6 kr (0%)
17. maj 20263.399 kr428,56 kr (11%)
16. maj 20263.827,56 kr428,56 kr (13%)
11. maj 20263.399 kr428,56 kr (11%)
9. maj 20263.827,56 kr458,56 kr (14%)
3. maj 20263.369 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret