Gå til hovedindhold

Reolink Trackmix Series G770 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160

ReolinkOvervågningskameraerEAN: 6975253983285
Pris fra 2.174 krtil 2.749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 575 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.649 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Reolink Trackmix Series G770 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2174 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink Trackmix Series G770 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160
2.174 kr
Til butik
Reolink Trackmix Series G770 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Reolink Trackmix Series G770 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - udendørs - vandtæt - farve (Dag/nat) - 2 x 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - motoriseret - audio - trådløs - WiFi - LAN 10/100, LTE - H.264, H.265 - DC 12 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Trackmix Series G770
EAN: 6975253983285
Varenr.: 1002198460
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Reolink TrackMix G770 udendørs dome IP-kamera 4MP - loft/væg
2.399 kr
Til butik
Reolink TrackMix G770 udendørs dome IP-kamera 4MP - loft/væg billede

Produktinformation

Fordele ved udendørs overvågningskameraHold styr på hjem og virksomhed med Reolink TrackMix G770. Det er et fleksibelt IP-overvågningskamera til udendørs brug med auto-tracking og dag/nat-funktion, så bevægelser følges og optages i høj 4MP-kvalitet (2560 × 1440). Indbygget to-vejs lyd gør det muligt både at lytte og tale via kameraet, og den indbyggede belysning på 450 lm ved 6.500 K giver klar visning efter behov.Funktioner der gør hverdagen nemKameraet kan monteres på både loft og væg og dækker store områder med panoreringsområde 0–355° og tilt 0–90°. Den motoriserede fokus, 6× optisk zoom og forudindstillede punkter gør det hurtigt at zoome ind på detaljer. Video bevægelsesdetektion, QHD-video, H.264/H.265 og mulighed for lokal lagring på microSD-kort (op til 256 GB) giver sikker dokumentation. G770 kan forsynes via batteri, DC eller sol, og det indbyggede batteri er genopladeligt (5.100 mAh). Webbaseret styring, cloud-administration og app-understøttelse til Android/iOS gør betjeningen enkel - også fra pc og Mac.Type: IP-overvågningskamera, domeOpløsning: 2560 × 1440 (4 MP), 15 fpsLinse: 2,8–8 mm, f/1,6, motoriseret fokus, 6× optisk zoomSynsfelt: Horisontalt 96–38°, vertikalt 55–21°Pan/tilt: 0–355° / 0–90°, kamerapan- og tilt-kontrolNatsyn: IR op til 30 mLys: 450 lm, 6.500 KLyd: Indbygget mikrofon og højttaler, 2-vejsLagring: microSD (op til 256 GB), kortlæser integreretNetværk/protokoller: SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P; op til 12 brugereStrøm: Batteri/DC/sol, batteri 5.100 mAh, maks. 20 W, 5 V/2 ADrift: -10 – 55 °C, 20–85 % RHMontering: Udendørs, loft/vægMål og vægt: H 22,82 cm × B 14,7 cm × D 12,9 cm; 1,4 kgFarve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 2.54g
EAN: 6975253983285
Varenr.: 2073830
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink TrackMix G770 udendørs dome IP-kamera 4MP - loft/væg
2.419 kr
Til butik
Reolink TrackMix G770 udendørs dome IP-kamera 4MP - loft/væg billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 2.54g
EAN: 6975253983285
Varenr.: 2073830
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink Trackmix Series G770 4k 4g Ptz
2.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Trackmix Series G770 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Trackmix Series G770 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.174 kr2.174 krKøb
2Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
3Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
4Dustin DK2.749 kr2.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reolink Trackmix Series G770 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160

PriceData har fulgt prisen på Reolink Trackmix Series G770 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.649 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.165 kr.

Den nuværende pris på 2.174 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Reolink Trackmix Series G770 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Reolink Trackmix Series G770 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.174 kr15 kr (1%)
3. jun. 20262.159 kr1 kr (0%)
1. jun. 20262.160 kr2 kr (0%)
31. maj 20262.162 kr21 kr (1%)
30. maj 20262.183 kr3 kr (0%)
29. maj 20262.180 kr3 kr (0%)
28. maj 20262.183 kr10 kr (0%)
27. maj 20262.173 kr5 kr (0%)
24. maj 20262.168 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.164 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret