Gå til hovedindhold

Reolink NVS8-8MB4 - NVR + kamera(er) - AC-drevet, PoE - 8 kanaler 2 TB - 4 kamera(er)

ReolinkCentral styring af hjemmetEAN: 6975253983322
Pris fra 3.638 krtil 3.759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.299 kr 13. maj

Sammenlign priser på Reolink NVS8-8MB4 - NVR + kamera(er) - AC-drevet, PoE - 8 kanaler 2 TB - 4 kamera(er) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3638 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink NVS8-8MB4 NVR + kamera(er)
3.638 kr
Til butik
Reolink NVS8-8MB4 NVR + kamera(er) billede

Produktinformation

Reolink NVS8-8MB4 - NVR + kamera(er) - AC-drevet, PoE - 8 kanaler - 1 x 2 TB - 4 kamera(er) - CMOS

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NVS8-8MB4
EAN: 6975253983322
Varenr.: 1001845170
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink NVS8-8MB4 Overvågningssystem med 4 kameraer
3.649 kr
Til butik
Reolink NVS8-8MB4 Overvågningssystem med 4 kameraer billede

Produktinformation

Reolink NVS8-8MB4 samler fire 4K PoE-kameraer og en NVR i én komplet løsning, så du får overblik over hjem, butik, kontor og udendørsområder uden at skulle købe delene separat. Systemet er klar til brug fra start: NVR'en leveres med 2 TB harddisk, og kameraerne tilsluttes direkte via netværkskabel. Fire 4K PoE-kameraer samlet i én løsning De fire medfølgende kameraer tilsluttes alle NVR'en, så optagelserne samles ét sted. Du slipper dermed for at holde styr på flere separate enheder eller lagringsløsninger. 4K-opløsning og bred synsvinkel Med 8 MP og opløsningen 3840x2160 px bliver små detaljer lettere at genkende. Den horisontale synsvinkel på 87° giver god dækning med hvert kamera og gør placeringen mere fleksibel. Lokal og udvidbar lagring NVR'en leveres med 2 TB indbygget harddisk, så systemet kan gemme optagelser lokalt uden ekstra udstyr. Kapaciteten kan opgraderes op til 12 TB, hvis du ønsker længere historik. Nem kabelføring med PoE Hvert kamera behøver kun ét netværkskabel til både strøm og data. Det forenkler installationen betydeligt, særligt hvis du selv står for opsætningen. Klar til både inde og ude Kameraerne er IP67-klassificerede og dermed testet til at modstå støv og vand, så de egner sig til udendørsområder såvel som indendørsområder. Overblik via app og PC Med Reolink app og PC-klient kan du tilgå live-billeder og optagelser fra både mobil og computer – uanset om du er hjemme eller på farten. I pakken: 1x NVR med 2 TB harddisk, 4x 4K PoE-kameraer, 4x netværkskabler, 1x strømforsyning, 1x mus, 1x HDMI-kabel, 1x netværkskabel, monteringskit, brugervejledning.

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: NVS8-8MB4
EAN: 6975253983322
Varenr.: 60326
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Reolink NVS8-8MB4 - NVR + kamera(er) - AC-drevet, PoE - 8 kanaler 2 TB - 4 kamera(er)
3.679 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink Nvs8-8mb4 Security System 8ch Nrv + 4x P330 4k Poe Kamera
-25%3.749 kr
Før 4.998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REOLINK NVS8-8MB4 (Bullet)
3.759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink NVS8-8MB4 - NVR + kamera(er) - AC-drevet, PoE - 8 kanaler 2 TB - 4 kamera(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink NVS8-8MB4 - NVR + kamera(er) - AC-drevet, PoE - 8 kanaler 2 TB - 4 kamera(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.638 kr3.638 krKøb
2Av-Cables DK3.649 kr3.649 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.679 kr3.679 krKøb
4Dustin DK3.749 kr3.835,25 krKøb
5Proshop DK3.759 kr3.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reolink NVS8-8MB4 - NVR + kamera(er) - AC-drevet, PoE - 8 kanaler 2 TB - 4 kamera(er)

PriceData har fulgt prisen på Reolink NVS8-8MB4 - NVR + kamera(er) - AC-drevet, PoE - 8 kanaler 2 TB - 4 kamera(er) i 145 dage. Laveste pris i perioden er 3.299 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 4.779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.057 kr.

Den nuværende pris på 3.638 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Reolink NVS8-8MB4 - NVR + kamera(er) - AC-drevet, PoE - 8 kanaler 2 TB - 4 kamera(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Reolink NVS8-8MB4 - NVR + kamera(er) - AC-drevet, PoE - 8 kanaler 2 TB - 4 kamera(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.638 kr113 kr (3%)
1. jun. 20263.525 kr113 kr (3%)
27. maj 20263.638 kr339 kr (10%)
13. maj 20263.299 kr369 kr (10%)
12. maj 20263.668 kr428 kr (10%)
6. maj 20264.096 kr511 kr (11%)
5. maj 20264.607 kr1.308 kr (40%)
11. apr. 20263.299 kr278 kr (8%)
8. apr. 20263.577 kr64 kr (2%)
7. apr. 20263.513 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret