Gå til hovedindhold

Reolink Altas PT Ultra - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Bluetooth 5.0 - H.264, H.265

ReolinkOvervågningskameraerEAN: 6976930225223
Pris fra 1.689 krtil 1.925 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.199 kr 13. maj

Sammenlign priser på Reolink Altas PT Ultra - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Bluetooth 5.0 - H.264, H.265 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1689 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink Altas PT Ultra Trådløs overvågningskamera
1.689 kr
Til butik
Reolink Altas PT Ultra Trådløs overvågningskamera billede

Produktinformation

Reolink Altas PT Ultra kombinerer 3840×2160 px opløsning med 355°/90° pan-tilt, så du kan dække et stort område og stadig genkende fine detaljer i billedet. Kameraet er batteridrevet, så du slipper for at trække strøm frem til placeringen. Skarpe billeder og fleksibel dækning Med opløsningen 3840×2160 px får du mange billedpunkter, hvilket gør det nemmere at zoome ind på optagelser uden at miste overblikket. Pan-tilt-området på 355° horisontal og 90° vertikal hjælper dig med at dække et stort område uden blinde vinkler. Bygget til udendørs brug – også i mørke Klassificeringen IP65 betyder, at kameraet er beskyttet mod støv og vandstråler og dermed egnet til udendørs montering. Farve- og infrarødt natsyn understøttes af indbyggede LED-spotlights, så du kan se, hvad der foregår, selv når det er mørkt. Trådløs opsætning og appstyring Wi-Fi 2,4 GHz giver trådløs netværksforbindelse, så kameraet kan placeres, hvor du har dækning fra dit trådløse netværk. Reolink-appen til iOS og Android samler styringen, så du kan se live-billeder og optagelser direkte fra din telefon eller tablet. Intelligent registrering, lagring og strøm AI-detektion af personer, køretøjer og kæledyr hjælper med at skelne mellem forskellige typer bevægelser. Lagringsmulighederne omfatter Micro-SD (maks. 128 GB, medfølger ikke) eller Reolink Cloud, så du kan vælge mellem lokal lagring i kameraet eller cloud-baseret lagring. Kameraet er kompatibelt med Reolink solpanel, så du kan supplere det genopladelige batteri med solopladning.

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: RE1BWPT4K07W174
EAN: 6976930225223
Varenr.: 60393
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Reolink Altas PT Ultra - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Bluetooth 5.0 - H.264, H.265
1.727 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REOLINK Altas PT Ultra
1.727 kr
Til butik
REOLINK Altas PT Ultra billede

Produktinformation

Netværksovervågningskamera, panonering / hældningsvinkel, kanontårn, udendørs, vejrbestandig, farve (Dag/nat), 8 MP, 3840 x 2160, 4K, fast brændvidde, audio, trådløs, WiFi, 802.11ax, Bluetooth 5.0, H.264, H.265

Produktspecifikationer

Mærke: REOLINK
Kategori: Netvaerkskamera
Artikel nr.: BWPT4K07W
EAN: 6976930225223
Varenr.: 3379410
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink Altas Pt Ultra 4k 8mp Ptz Kamera Med Batteri Og Wifi 6
-0%1.736 kr
Før 1.736,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Reolink Altas PT Ultra trådløst udendørs overvågningskamera
1.925 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Altas PT Ultra - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Bluetooth 5.0 - H.264, H.265 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Altas PT Ultra - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Bluetooth 5.0 - H.264, H.265 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK1.689 kr1.689 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.727 kr1.727 krKøb
3Proshop DK1.727 kr1.727 krKøb
4Dustin DK1.736 kr1.822,25 krKøb
5Komplett DK1.925 kr1.925 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reolink Altas PT Ultra - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Bluetooth 5.0 - H.264, H.265

PriceData har fulgt prisen på Reolink Altas PT Ultra - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Bluetooth 5.0 - H.264, H.265 i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.925 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.448 kr.

Den nuværende pris på 1.689 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Reolink Altas PT Ultra - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Bluetooth 5.0 - H.264, H.265. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Reolink Altas PT Ultra - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Bluetooth 5.0 - H.264, H.265 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.689 kr165 kr (11%)
27. maj 20261.524 kr325 kr (27%)
13. maj 20261.199 kr170 kr (12%)
12. maj 20261.369 kr320 kr (19%)
5. maj 20261.689 kr490 kr (41%)
11. apr. 20261.199 kr490 kr (29%)
10. apr. 20261.689 kr362 kr (27%)
7. apr. 20261.327 kr78 kr (6%)
4. apr. 20261.249 kr50 kr (4%)
2. apr. 20261.199 kr50 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret