Gå til hovedindhold

Actona Reol Signature Lorena - moderne industrielt design i mat sort, 5 hylder i Izmir melamin, 185x85x35 cm

ActonaBogskabe og reolerEAN: 5713941336644
Pris fra 2.039 krtil 2.126 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.471,2 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Reol Signature Lorena - moderne industrielt design i mat sort, 5 hylder i Izmir melamin, 185x85x35 cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2039 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Reol Signature Lorena - moderne industrielt design i mat sort, 5 hylder i Izmir melamin, 185x85x35 cm
2.039 kr
Til butik
Reol Signature Lorena - moderne industrielt design i mat sort, 5 hylder i Izmir melamin, 185x85x35 cm billede

Produktinformation

Signature præsenterer stolt Lorena, en elegant reol fra deres anerkendte serie med samme navn. Dette møbel er en perfekt integration af funktionalitet og stil, ideel til det moderne hjem, der ønsker at tilføje et strejf af sofistikeret minimalisme. Lorena...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Reoler
Farve: Mat sort Izmir
EAN: 5713941336644
Varenr.: 2251287
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Strington reol 5 hylder sort
2.126 kr
Til butik
Strington reol 5 hylder sort billede

Produktinformation

Strington reol 5 hylder sort er en Reoler i Sort farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Strington reol 5 hylder sort. Max belastning kg.: 19. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Reoler
Materiale: MDF
Størrelse: 85 cm x 185 cm
Vægt: 23g
Artikel nr.: 11-0000104668
EAN: 5713941336644
Varenr.: 11-0000104668

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reol Signature Lorena - moderne industrielt design i mat sort, 5 hylder i Izmir melamin, 185x85x35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reol Signature Lorena - moderne industrielt design i mat sort, 5 hylder i Izmir melamin, 185x85x35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk2.039 kr2.039 krKøb
2ebuy24 DK2.126 kr2.475 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reol Signature Lorena - moderne industrielt design i mat sort, 5 hylder i Izmir melamin, 185x85x35 cm

PriceData har fulgt prisen på Reol Signature Lorena - moderne industrielt design i mat sort, 5 hylder i Izmir melamin, 185x85x35 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.346,06 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 2.039 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.836 kr.

Den nuværende pris på 2.039 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Reol Signature Lorena - moderne industrielt design i mat sort, 5 hylder i Izmir melamin, 185x85x35 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Reol Signature Lorena - moderne industrielt design i mat sort, 5 hylder i Izmir melamin, 185x85x35 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.039 kr70 kr (4%)
1. jun. 20261.969 kr196,9 kr (11%)
26. maj 20261.772,1 kr266,9 kr (13%)
24. maj 20262.039 kr266,9 kr (15%)
16. maj 20261.772,1 kr196,9 kr (10%)
29. apr. 20261.969 kr4 kr (0%)
28. apr. 20261.973 kr4 kr (0%)
27. apr. 20261.969 kr4 kr (0%)
26. apr. 20261.973 kr134 kr (7%)
8. apr. 20261.839 kr367,8 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret