Gå til hovedindhold

Actona Reol Signature Alira opbevaringsreol H185xB77xD35 cm mat vild eg med mat sort stålstel

ActonaBogskabe og reolerEAN: 5705994996166
Pris fra 1.479 krtil 1.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (8% besparelse)

Sammenlign priser på Reol Signature Alira opbevaringsreol H185xB77xD35 cm mat vild eg med mat sort stålstel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1479 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Reol Signature Alira opbevaringsreol H185xB77xD35 cm mat vild eg med mat sort stålstel
1.479 kr
Til butik
Reol Signature Alira opbevaringsreol H185xB77xD35 cm mat vild eg med mat sort stålstel billede

Produktinformation

Signature reolen Alira forener elegant design med praktisk funktionalitet. Med sin imponerende højde på 185 cm og en bredde på 77 cm tilbyder denne reol masser af plads fordelt på fem hylder. Hver hylde er klædt i en smuk, mat vild eg finish, der bringer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Reoler
Farve: Mat vild eg
EAN: 5705994996166
Varenr.: 2249232
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Seaford reol 77×35×185 cm – Sort metal og vild eg-look
1.599 kr
Til butik
Seaford reol 77×35×185 cm – Sort metal og vild eg-look billede

Produktinformation

Seaford reol – Mat sort stål og vild eg Seaford reolen kombinerer moderne industrielt design med et naturligt udtryk. Med sin solide ramme i mat sort, ru pulverlakeret stål og hylder i mat vild eg-look giver den et elegant, men råt præg til ethvert rum. Reolen er både stilren og funktionel – perfekt til stuen, kontoret eller entreen, hvor du ønsker at skabe et harmonisk og personligt udtryk. Design og funktion Reolen har fem rummelige hylder i slidstærkt MDF med vild eg-finish, som tilfører varme og kontrast til det sorte metalstel. Den ru overflade og de kvadratiske ben i pulverlakeret stål understreger det moderne nordiske design. Takket være den åbne konstruktion fremstår reolen let og luftig, samtidig med at den giver masser af praktisk opbevaringsplads. Fordele Stilrent design i sort stål og vild eg-look Fem rummelige hylder med robust MDF-konstruktion Let at vedligeholde – blot tørres af med en fugtig klud Solidt stel med plastik fodsko, der beskytter gulvet Passer perfekt i både moderne og klassiske indretninger Specifikationer Bredde: 77 cm Dybde: 35 cm Højde: 185 cm Ramme & stel: Mat sort ru pulverlakeret stål Hylder: MDF med mat vild eg ru papirfinish Antal hylder: 5 stk (ikke justerbare) Maks. belastning pr. hylde: 18 kg Vægt: Nettovægt 18,5 kg / Bruttovægt 20,1 kg Benhøjde: 6,8 cm Leveres: Knock-down, nem samling med medfølgende vejledning Materialer Stel og ben: Stål, ru pulverlakeret Hylder: MDF med papirfinish Farver: Mat sort / Vild eg Vedligeholdelse Tørres af med en fugtig klud. Undgå stærke rengøringsmidler. Emballage Kolli: 1 stk Kartonstr.: 189,5 × 38,5 × 10,5 cm Volumen: 0,08 m³ En tidløs og stilfuld reol, der giver både karakter og funktionalitet til hjemmet – Seaford reolen er det sikre valg, når du ønsker et enkelt, elegant og nordisk udtryk.

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Reolvægge og Bogreoler
Vægt: 21.3g
Artikel nr.: 90941
EAN: 5705994996166
Varenr.: 36618
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Seaford Reol-
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reol Signature Alira opbevaringsreol H185xB77xD35 cm mat vild eg med mat sort stålstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reol Signature Alira opbevaringsreol H185xB77xD35 cm mat vild eg med mat sort stålstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk1.479 kr1.479 krKøb
2XL Møbler DK1.599 kr1.599 krKøb
3Biva DK1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reol Signature Alira opbevaringsreol H185xB77xD35 cm mat vild eg med mat sort stålstel

PriceData har fulgt prisen på Reol Signature Alira opbevaringsreol H185xB77xD35 cm mat vild eg med mat sort stålstel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 794 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.052 kr.

Den nuværende pris på 1.479 kr er 41% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Reol Signature Alira opbevaringsreol H185xB77xD35 cm mat vild eg med mat sort stålstel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Reol Signature Alira opbevaringsreol H185xB77xD35 cm mat vild eg med mat sort stålstel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20261.479 kr595 kr (67%)
5. jan. 2026884 kr90 kr (11%)
3. jan. 2026794 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret