Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Kaczmarek PP rense- & inspektionsbrønd 425-250mm T1 med lige gennemløb for glat rør

EL-GrossistenSanitetEAN: 5900308293041
Pris fra 1.792 krtil 2.153,65 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 361,65 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.722,7 kr 7. maj

Sammenlign priser på Kaczmarek PP rense- & inspektionsbrønd 425-250mm T1 med lige gennemløb for glat rør og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1792 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rense-insp.brønd 425-250mm T1 - lige gennemløb for glat rør.Kaczmarek PP
1.792 kr
Til butik
Rense-insp.brønd 425-250mm T1 - lige gennemløb for glat rør.Kaczmarek PP billede

Produktspecifikationer

Kategori: Brønde
Farve: 1
Artikel nr.: 2561140300
EAN: 5900308293041
Varenr.: 8442647
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kaczmarek PP rense- & inspektionsbrønd 425-250mm T1 med lige gennemløb for glat rør
2.008,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kaczmarek 250 x 425 mm TP1-brønd, glat, lige gennemløb
2.153,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaczmarek PP rense- & inspektionsbrønd 425-250mm T1 med lige gennemløb for glat rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaczmarek PP rense- & inspektionsbrønd 425-250mm T1 med lige gennemløb for glat rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.792 kr1.991 krKøb
2vvsfittings.dk2.008,75 kr2.008,75 krKøb
3EL-GROSSISTEN2.153,65 kr2.153,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kaczmarek PP rense- & inspektionsbrønd 425-250mm T1 med lige gennemløb for glat rør

PriceData har fulgt prisen på Kaczmarek PP rense- & inspektionsbrønd 425-250mm T1 med lige gennemløb for glat rør i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.722,7 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 2.218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.837 kr.

Den nuværende pris på 1.792 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Kaczmarek PP rense- & inspektionsbrønd 425-250mm T1 med lige gennemløb for glat rør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Kaczmarek PP rense- & inspektionsbrønd 425-250mm T1 med lige gennemløb for glat rør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.792 kr7 kr (0%)
26. maj 20261.785 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.786 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.785 kr102 kr (5%)
22. maj 20261.887 kr164,3 kr (10%)
7. maj 20261.722,7 kr164,3 kr (9%)
6. maj 20261.887 kr164,3 kr (10%)
23. apr. 20261.722,7 kr164,3 kr (9%)
22. apr. 20261.887 kr164,3 kr (10%)
19. apr. 20261.722,7 kr164,3 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret