Gå til hovedindhold

Noname Renpho Massage Gun Power + Thermacool black Schwarz PEU-R-C001SH-BK PEURC001SHBK (PEU-R-C001SH-BK)

NonameEAN: 4897122201578
Pris fra 809 krtil 889 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 795 kr 27. maj

Sammenlign priser på Renpho Massage Gun Power + Thermacool black Schwarz PEU-R-C001SH-BK PEURC001SHBK (PEU-R-C001SH-BK) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 809 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Renpho Massage Gun Power+ Sort
809 kr
Til butik
Renpho Massage Gun Power+ Sort billede

Produktinformation

Renpho - Peu-R-C001Sh-Bk - Massage Gun - Power - Sort - Ergonomisk Design - Justerbar Hastighed - Støjsvag

Produktspecifikationer

Mærke: Renpho
Artikel nr.: PEU-R-C001SH-BK
EAN: 4897122201578
Varenr.: 1003812919
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RENPHO Power Massage Gun
-26%889 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RENPHO Power Massage Gun billede

Produktinformation

Renpho C001SH Power+ leverer muskelaflastning, restitution og forbedring af atletisk præstation gennem kraftfuld perkussionsbehandling. Dette løsner knuder, reducerer ømhed, forbedrer blodcirkulationen og fremskynder restitutionen efter træning. Højfrekvent perkussion trænger ind i musklerne, bryder adhesioner og lindrer spændinger, hvilket lindrer smerte, forbedrer bevægelse og reducerer stivhed. Inkluderer 6 hoveder: * Bold: Store muskler * Kugle: Trigger punkter * Gaffel: Ryg/nakke * Flad: Helkropsbehandling * D-formet: Mave * Luftpude: Følsomme områder Justérbare hastighedsindstillinger, der passer til dine behov. Lang batterilevetid giver dig mulighed for at nyde længere sessioner. Stille drift sikrer en afslappende massage. Regelmæssig brug giver: Reduceret ømhed, forbedret restitution, øget bevægelse, forbedret præstation og stressaflastning. Det er som at have en personlig massageterapeut, der lindrer smerte og muliggør en mere aktiv livsstil.

Produktspecifikationer

Mærke: RENPHO
Kategori: Massage
Artikel nr.: PEU-R-C001SH-BK
EAN: 4897122201578
Varenr.: 3441543
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Renpho Massage Gun Power + Thermacool black Schwarz PEU-R-C001SH-BK PEURC001SHBK (PEU-R-C001SH-BK)
889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Renpho Massage Gun Power + Thermacool black Schwarz PEU-R-C001SH-BK PEURC001SHBK (PEU-R-C001SH-BK) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Renpho Massage Gun Power + Thermacool black Schwarz PEU-R-C001SH-BK PEURC001SHBK (PEU-R-C001SH-BK) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK809 kr809 krKøb
2Proshop DK889 kr928 krKøb
3CS MEGASTORE DK889 kr928 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Renpho Massage Gun Power + Thermacool black Schwarz PEU-R-C001SH-BK PEURC001SHBK (PEU-R-C001SH-BK)

PriceData har fulgt prisen på Renpho Massage Gun Power + Thermacool black Schwarz PEU-R-C001SH-BK PEURC001SHBK (PEU-R-C001SH-BK) i 122 dage. Laveste pris i perioden er 795 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 866 kr.

Den nuværende pris på 809 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Renpho Massage Gun Power + Thermacool black Schwarz PEU-R-C001SH-BK PEURC001SHBK (PEU-R-C001SH-BK). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Renpho Massage Gun Power + Thermacool black Schwarz PEU-R-C001SH-BK PEURC001SHBK (PEU-R-C001SH-BK) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026809 kr14 kr (2%)
27. maj 2026795 kr13 kr (2%)
26. maj 2026808 kr1 kr (0%)
20. maj 2026809 kr23 kr (3%)
18. maj 2026832 kr6 kr (1%)
17. maj 2026826 kr7 kr (1%)
16. maj 2026833 kr7 kr (1%)
15. maj 2026826 kr7 kr (1%)
14. maj 2026833 kr14 kr (2%)
13. maj 2026819 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret