Gå til hovedindhold

Remington X3 Power-X Series Hair Clipper HC3000 - 1 pcs

RemingtonHårklippere og trimmereEAN: 5038061134049
Pris fra 205,8 krtil 369 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 163,2 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Remington X3 Power-X Series Hair Clipper HC3000 - 1 pcs og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205.8 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Remington HC3000 barbermaskine
205,8 kr
Til butik
Remington HC3000 barbermaskine billede

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hårtrimmer
Farve: 1
Artikel nr.: HC3000
EAN: 5038061134049
Varenr.: 9252947
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Hårtrimmer Power-X Series HC3000 X3
216 kr
Til butik
REMINGTON Hårtrimmer Power-X Series HC3000 X3 billede

Produktinformation

Hårklipper, trådløs, Comfort Glide justerbare kamme (3-24 mm, 0,5 mm opnået uden kam), Indstillingshjul, 22 længdeindstillinger, Selvslibende japanske kvalitetsstålblade, 3x klippeevne med kraftfuld V3-motor, Kan bruges både med og uden ledning, Pålidelig opladning for 45 minutters ledningsfri brug, LED-indikator, Ergonomisk design med skridsikkert greb, Aftagelige, vaskbare stålblade for nem rengøring, sort Vil du gerne kunne klippe håret derhjemme uden besvær? Power X Series X3 hjælper dig. Det justerbare indstillingshjul lader dig vælge mellem 22 længder, og de justerbare kamme Comfort Glide (3-24 mm) giver dig en komplet komfort og kontrol samtidig med, at de skaber professionelle resultater. Nyd en 3x klippeevne* og selvslibende japanske kvalitetsstålblade, der giver dig skarpe klipperesultater.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: 43290560100
EAN: 5038061134049
Varenr.: 3037526
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington Hårklippare HC3000 X3 Power-X
-24%289 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington Hårklippare HC3000 X3 Power-X billede

Produktinformation

POWER X SERIES X3 – HC3000, Power X Series X3 hårklippare har upp till 45 min sladdlös användning och kommer med 2 kammar som gör att du kan välja mellan 22 olika längder med 1mm intervaller. Det självslipande bladet i japanskt rostfritt stål ger dig ett rent och skarpt klippresultat och den kraftfulla motorn ger dig 3x förbättrad skärprestanda jämfört med en standard Remington hårklippare. För pålitlig och säker användning, Den ergonomiskt utformade trimmern har en yta som motverkar att handen glider vilket gör att du får full kontroll och komfort medan du trimmar. 45minuter sladdlös användningstid och LED-indikatorn informerar dig om när batteriet börjar ta slut och behöver laddas. Lätt att rengöra, Håll din Power X Series X3 i bra skick och rengör den enkelt mellan användningarna. Det avtagbara och tvättbara knivbladet är utformad för att enkelt kunna tas bort för så att du kan hålla hårklipparen hygienisk och ren. 2 x kammar för hår, De 2 medföljande kammarna för hår har designats för att minimera igensättning och säkerställa en bekväm användning. - Kammen för kort hår har 10 längdinställningar från 3-13mm, - Mellankammen har 10 längdinställningar från 14-24mm, Specifikationer: Justerbara kammar som ger klipplängder mellan 3-24mm (0.5mm utan kam), Ändra klipplängd enkelt med hjulet, välj mellan 22 längder med 1mm precision, Självslipande blad I japanskt stål, Löstagbart blad för enkel rengöring, Kraftfull V3 motor som ger 3x förbättrad prestanda*, Sladd/sladdlös användning, 14-16 h laddningstid, Upp till 45 min sladdlös användning, USB laddning, LED Indikator, Ergonomisk design, 5 års garanti + 1 år vid registrering online.

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hårtrimmere
EAN: 5038061134049
Varenr.: A19378
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Remington HC3000 Power X Series X3 Hårklipper
-25%299,25 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Hc3000 - Trimmer
299,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Remington X3 Power-X Series Hair Clipper HC3000 - 1 pcs
354 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hårklipper HC3000 X3 Power-X Series
-12%369 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington X3 Power-X Series Hair Clipper HC3000 - 1 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington X3 Power-X Series Hair Clipper HC3000 - 1 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK205,8 kr244,8 krKøb
2Proshop DK216 kr255 krKøb
3Teknikproffset DK289 kr338 krKøb
4Made4men Danmark299,25 kr299,25 krKøb
5Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
6NordicFeel DK354 kr354 krKøb
7Estore DK369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington X3 Power-X Series Hair Clipper HC3000 - 1 pcs

PriceData har fulgt prisen på Remington X3 Power-X Series Hair Clipper HC3000 - 1 pcs i 181 dage. Laveste pris i perioden er 205,8 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 215 kr.

Den nuværende pris på 205,8 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Remington X3 Power-X Series Hair Clipper HC3000 - 1 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Remington X3 Power-X Series Hair Clipper HC3000 - 1 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026205,8 kr9,2 kr (4%)
22. maj 2026215 kr
21. maj 2026215,6 kr
13. maj 2026215 kr1 kr (0%)
12. maj 2026216 kr1 kr (0%)
11. maj 2026215 kr1 kr (0%)
9. maj 2026216 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026215 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026216 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026215 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret