Gå til hovedindhold

Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt Fladjern

RemingtonPersonlig plejeEAN: 5038061135978
Pris fra 569 krtil 1.199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 630 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt Fladjern og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington S9880 PROluxe You Straightener
-20%569 kr
Før 712 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington S9880 PROluxe You Straightener billede

Produktinformation

S9880 PROluxe You Straightener er et avanceret glattejern med Remingtons unikke StyleAdapt™-teknologi, der lærer og tilpasser sig dit hår.

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Glattejern
Artikel nr.: 45730560100
EAN: 5038061135978
Varenr.: 3332779
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt Fladjern
859,95 kr
Til butik
Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt Fladjern billede

Produktinformation

Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt FladjernRemington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt fladjern Dit hår er unikt, så det bør dine stylingredskaber også være. Derfor er PROluxe You™ fladjernet lige noget for dig. Den intelligente StyleAdapt™ teknologi lærer, tilpasser og personaliserer varmen til hårets egne stylingbehov – så du kan få resultater af frisørkvalitet, der holder hele dagen* og er tilpasset dine behov. * Stylingen holdt 24 timer i laboratorieforsøg Intelligent StyleAdapt teknologi Al...

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Styling og Hårpleje
Vægt: 1g
Artikel nr.: 2190004322
EAN: 5038061135978
Varenr.: 9245278
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Remington PROluxe You S9880 - Hårglatter
884 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington PROluxe You Adaptive Straightener
889 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Remington S9880 PROluxe You Adaptive Glattejern
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt Fladjern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt Fladjern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK569 kr569 krKøb
2Homeshop DK859,95 kr859,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK884 kr884 krKøb
4Lyko DK889 kr889 krKøb
5Komplett DK1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt Fladjern

PriceData har fulgt prisen på Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt Fladjern i 146 dage. Laveste pris i perioden er 569 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 710 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt Fladjern. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Remington S9880 ProLuxe You™ Adaptivt Fladjern de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026569 kr290,95 kr (34%)
30. apr. 2026859,95 kr147,95 kr (21%)
16. apr. 2026712 kr147,95 kr (17%)
24. mar. 2026859,95 kr29,05 kr (3%)
19. mar. 2026889 kr222 kr (33%)
17. mar. 2026667 kr
12. mar. 2026666,75 kr96,75 kr (17%)
25. feb. 2026570 kr97 kr (15%)
18. feb. 2026667 kr11 kr (2%)
15. jan. 2026678 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret