Gå til hovedindhold

Remington Keratin Protect AS8810 - Hårtørrer/hårstyler - skyggegrå/rosenguld

RemingtonHårplejeEAN: 4008496938384
Pris fra 320 krtil 649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 329 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Remington Keratin Protect AS8810 - Hårtørrer/hårstyler - skyggegrå/rosenguld og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 320 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington AS8810 Keratin Protect Rotating Air Styler
-47%320 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington AS8810 Keratin Protect Rotating Air Styler billede

Produktinformation

Remington AS8810 Keratin Protect Rotating Air Styler er en roterende airstyler, som er et stylingværktøj, der både fungerer som en hårtørrer og børste, som giver dig det salontørrede look uden behov for hårtørrer og rundbørste. Dette innovative stylingvær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hair Dryers
EAN: 4008496938384
Varenr.: 122361
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Hårtørrer AS8810 Keratin Protect - 1000 W
320 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Skyggegrå/rosenguld Hårtørrer/hårstyler AS8810
322 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Skyggegrå/rosenguld Hårtørrer/hårstyler AS8810
419 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Remington Keratin Therapy Collection Volume & Protect AS8810 - Hår-styler
424 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington Keratin Protect Rotating Air Styler
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington Keratin Protect AS8810 - Hårtørrer/hårstyler - skyggegrå/rosenguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington Keratin Protect AS8810 - Hårtørrer/hårstyler - skyggegrå/rosenguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk320 kr320 krKøb
2Proshop DK320 kr359 krKøb
3CompuMail DK322 kr322 krKøb
4Ultrashop419 kr419 krKøb
5CS MEGASTORE DK424 kr463 krKøb
6Lyko DK649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington Keratin Protect AS8810 - Hårtørrer/hårstyler - skyggegrå/rosenguld

PriceData har fulgt prisen på Remington Keratin Protect AS8810 - Hårtørrer/hårstyler - skyggegrå/rosenguld i 181 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 342 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 314 kr.

Den nuværende pris på 320 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Remington Keratin Protect AS8810 - Hårtørrer/hårstyler - skyggegrå/rosenguld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Remington Keratin Protect AS8810 - Hårtørrer/hårstyler - skyggegrå/rosenguld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026320 kr4 kr (1%)
31. maj 2026316 kr2 kr (1%)
30. maj 2026318 kr1 kr (0%)
29. maj 2026319 kr3 kr (1%)
22. maj 2026322 kr5 kr (2%)
17. maj 2026317 kr3 kr (1%)
15. maj 2026320 kr19 kr (6%)
12. maj 2026301 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026302 kr15 kr (5%)
24. apr. 2026287 kr14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret