Gå til hovedindhold

REMINGTON Hårtrimmer G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit

Pris fra 215 krtil 239,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24,95 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 165 kr 1. maj

Sammenlign priser på REMINGTON Hårtrimmer G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 215 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit - PG2100
-28%215 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit - PG2100 billede

Produktinformation

Remington G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit - PG2100 er en multifunktionel trimmer med 5 vaskbare dele, som kan klare alle dine stylingbehov uden at gå på kompromis. Hovedbladet er perfekt til trimning på hele kroppen, og du er garanteret jævn og beh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hair Clipper & Trimmer Accessories
EAN: 5038061155686
Varenr.: 114893
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Hårtrimmer G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit
215 kr
Til butik
REMINGTON Hårtrimmer G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit billede

Produktinformation

- 10-i-1-styling med 5 tilbehørsdele - Grafitkonstrueret belægning - designet til letglids-klippekomfort - Selvslibende skær - Hovedskær; hår- & skægtrimmer - Lineær næse- og øretrimmer - Dobbelt justerbar kam til skæg og hår (2-20mm) - 1,5 & 3 mm faste kamme - Trådløs - USB-opladning - Vaskbare skær og tilbehør - 40 minutters driftstid - 16 timers opladningstid - LED-indikator for opladning Med 5 alsidige dele klarer G10 Graphite Series Multi-grooming Kit alle dine stylingbehov uden at gå på kompromis. Hovedbladet er perfekt til trimning på hele kroppen, og du er garanteret jævn og behagelig glidekomfort takket være grafitbelægningen. Den lineære næse-, øre- og øjenbrynstrimmer giver dig mulighed for at trimme hår på steder, der ellers kan være svære at nå. Andre muligheder omfatter en dobbelt justerbar kam (2-20 mm) og faste kamme på 1,5 og 3 mm, som gør det nemmere end nogensinde at opnå dit ønskede look.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: PG2100
EAN: 5038061155686
Varenr.: 3300365
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Remington G10 Graphite Series Multi-grooming Kit
-25%224,25 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington G10 Graphite Series Multi-grooming Kit billede

Produktinformation

G10 Graphite Series 10-in-1 Multi-Grooming Kit Er det ultimative værktøj til alle dine stylingbehov. Uanset om du skal trimme hele kroppen, forme skægget eller tage dig af svære områder som næse, ører og øjenbryn, har denne alsidige maskine et værktøj til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Trimmere
EAN: 5038061155686
Varenr.: ba15a33627c342ac9279dfe154566b9f
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Pg2100 E51 G10 - 10-i-1 Graphite Multi Trimmer
239,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Hårtrimmer G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Hårtrimmer G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk215 kr215 krKøb
2Proshop DK215 kr254 krKøb
3Made4men Danmark224,25 kr224,25 krKøb
4Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for REMINGTON Hårtrimmer G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit

PriceData har fulgt prisen på REMINGTON Hårtrimmer G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit i 177 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 239,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 215 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for REMINGTON Hårtrimmer G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for REMINGTON Hårtrimmer G10 Graphite 10-in-1 Multigrooming Kit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026215 kr28 kr (15%)
1. jun. 2026187 kr28 kr (13%)
31. maj 2026215 kr28 kr (15%)
30. maj 2026187 kr3 kr (2%)
29. maj 2026184 kr4 kr (2%)
28. maj 2026188 kr1 kr (1%)
25. maj 2026189 kr1 kr (1%)
23. maj 2026190 kr12 kr (7%)
22. maj 2026178 kr3 kr (2%)
21. maj 2026175 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret