Gå til hovedindhold

Omron Relæ plug-in 5-pin SPDT 10A mech & LED-indikatorer label facilitet G2R-1-SN 24AC(S)

OmronEludstyrEAN: 4536854936500
Pris fra 72,5 krtil 88 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15,5 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68,01 kr 7. maj

Sammenlign priser på Relæ plug-in 5-pin SPDT 10A mech & LED-indikatorer label facilitet G2R-1-SN 24AC(S) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Relæ plug-in 5-pin SPDT 10A mech & LED-indikatorer label facilitet G2R-1-SN 24AC(S)
72,5 kr
Til butik
Relæ plug-in 5-pin SPDT 10A mech & LED-indikatorer label facilitet G2R-1-SN 24AC(S) billede

Produktinformation

Relæ, plug-in, 5-pin, SPDT, 10 A, mech & LED-indikatorer, label facilitet

Produktspecifikationer

Mærke: OMRON
EAN: 4536854936500
Varenr.: 15842581610831
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Omron Elektromekaniske relæer SPDT, 10 A, LED, SPOLE 24 VAC, G2R-1-SN 24VAC (S)
75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Relæ, plug-in, 5-pin, 1c/o, 10 a
80 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Printrelæ G2R-1-Sn-24Vac - * 155293
88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Relæ plug-in 5-pin SPDT 10A mech & LED-indikatorer label facilitet G2R-1-SN 24AC(S) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Relæ plug-in 5-pin SPDT 10A mech & LED-indikatorer label facilitet G2R-1-SN 24AC(S) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN72,5 kr72,5 krKøb
2vvsfittings.dk75 kr75 krKøb
3MaintainIt80 kr80 krKøb
4CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Relæ plug-in 5-pin SPDT 10A mech & LED-indikatorer label facilitet G2R-1-SN 24AC(S)

PriceData har fulgt prisen på Relæ plug-in 5-pin SPDT 10A mech & LED-indikatorer label facilitet G2R-1-SN 24AC(S) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 66,25 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 72,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 72,5 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Relæ plug-in 5-pin SPDT 10A mech & LED-indikatorer label facilitet G2R-1-SN 24AC(S). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Relæ plug-in 5-pin SPDT 10A mech & LED-indikatorer label facilitet G2R-1-SN 24AC(S) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202672,5 kr3,67 kr (5%)
9. maj 202668,83 kr
7. maj 202668,01 kr3,24 kr (5%)
6. maj 202671,25 kr3,24 kr (5%)
21. mar. 202668,01 kr3,24 kr (5%)
20. mar. 202671,25 kr3,24 kr (5%)
17. mar. 202668,01 kr3,24 kr (5%)
16. mar. 202671,25 kr3,24 kr (5%)
4. mar. 202668,01 kr3,24 kr (5%)
3. mar. 202671,25 kr3,24 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret