Gå til hovedindhold

Boligcenter Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 80 cm 15-16 mm

BoligcenterBordpladerEAN: 8719883793979
Pris fra 719 krtil 949 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 80 cm 15-16 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rektangulær bordplade 70x80 cm 15-16 mm massivt genbrugstræ
-18%719 kr
Før 874 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rektangulær bordplade 70x80 cm 15-16 mm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Denne træbordplade med et enkelt og rent look føjer en rustik charme til dine indendørs- eller udendørsområder. Den massive trækonstruktion gør bordet stabilt og sikkert. Den udskiftelige bordplade er lavet af massivt, tropisk genbrugstræ, som er fremstillet af træ, der stammer fra gamle strukturer såsom varehuse, lader, skure, møller og palæer. Træet er en blanding af mangotræ, hårdttræ, teak mv. Tegn på slid og en synlig årestruktur giver hvert møbel sin helt egen historie og et unikt look. Hvert trin i processen er udført med den største omhu, hvad enten det er polering, maling eller lakering. Den massive bordplade kan bruges til sofaborde, sideborde, barborde, telefonborde, konsolborde, sengeborde, hylder eller som møbelplader. Du kan også kombinere denne bordplade med bordben i enhver stil, som passer til dine specifikke behov. Bordpladen er nem at rengøre med en fugtig klud. Vigtig bemærkning: Farverne varierer fra bordplade til bordplade, derfor er hver eneste unik. Levering er vilkårlig. Materiale: Massivt genanvendt træMål: 80 x 70 cm (L x B)Tykkelse: 15-16 mm Med to træstøtter Finish: Poleret, malet og lakeret...

Produktspecifikationer

Kategori: Bordplader
Vægt: 9.36g
EAN: 8719883793979
Varenr.: 1362560
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Rektangulær bordplade 70x80 cm 15-16 mm massivt genbrugstræ
-17%739 kr
Før 894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rektangulær bordplade 70x80 cm 15-16 mm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Bordplader
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 9.36g
EAN: 8719883793979
Varenr.: 1362560
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 80 cm 15-16 mm
-21%949 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 80 cm 15-16 mm billede

Produktinformation

Beskrivelse Forny dit bord med vores eksklusive bordplade i massivt akacietræ - en perfekt kombination af naturlig skønhed og holdbarhed. Denne 60x60 cm træbordplade er ideel til at give dit spisebord, skrivebord eller cafébord et komplet nyt udtryk og en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Bordplader
Størrelse: 70 x 80 cm 15-16 mm
EAN: 8719883793979
Varenr.: 56863205654877

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 80 cm 15-16 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 80 cm 15-16 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK719 kr719 krKøb
2Livera DK739 kr808 krKøb
3BoligRetning949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 80 cm 15-16 mm

PriceData har fulgt prisen på Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 80 cm 15-16 mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 689 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 702 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 80 cm 15-16 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 80 cm 15-16 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026719 kr10 kr (1%)
8. apr. 2026709 kr10 kr (1%)
31. mar. 2026699 kr10 kr (1%)
30. mar. 2026709 kr10 kr (1%)
26. mar. 2026699 kr10 kr (1%)
25. mar. 2026709 kr10 kr (1%)
12. mar. 2026699 kr10 kr (1%)
11. mar. 2026709 kr10 kr (1%)
7. mar. 2026699 kr10 kr (1%)
6. mar. 2026709 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret