Gå til hovedindhold

Rektangulær Shade Sejl Reshad InnovaGoods 3 x 4 m - Grå

InnovaGoodsTelefonledningerEAN: 8435527826437
Pris fra 209 krtil 319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rektangulær Shade Sejl Reshad InnovaGoods 3 x 4 m - Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rektangulært skyggesejl 3 × 4 m - Reshad, grå |
-29%209 kr
Før 294 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rektangulært skyggesejl 3 × 4 m - Reshad, grå | billede

Produktinformation

InnovaGoods tilbyder de nyeste produkter til dit hjem, som f.eks. denne Rektangulært skyggesejl Reshad InnovaGoods 3 x 4 m ! Se det store udvalg af produkter af høj kvalitet, der skiller sig ud for deres funktionalitet, effektivitet og innovative design: belysning, opbevaring, dekoration, aircondition, have, kæledyr, rengøring mv.Dette rektangulære skyggesejl giver dig mulighed for at nyde en bred og behagelig skygge i haver, gårdhaver, på terrasser, osv. Der medfølger reb og 4 karabiner, så du nemt kan fastgøre det til pæle, træer osv. Åndbart, slidstærkt og med UV-beskyttelse.Et bærbart skyggesejl (HDPE, 185 GSM), der kan tilpasses til et væld af steder. Det tåler forskellige vejrforhold godt. Dets konkave design bidrager til at gøre det stabilt og optimalt udspændt.Rektangulært design, 3 x 4 m: Vores rektangulære skyggesejl giver bred og beskyttende skygge på det ønskede sted, hvilket skaber en mere behagelig og indbydende atmosfære. Det 185 g/m² tætte lærred af polyethylen med høj densitet (HDPE, 185 GSM) giver optimal dækning og afskærmning.Modstandsdygtigt, holdbart, konkav form: Dette rektangulære skyggesejl er modstandsdygtigt over for elementerne, dårligt vejr, vind osv. Desuden sikrer dets konkave form en ensartet fordeling af vægten, så det rigtige udspændingsniveau holdes, og man kan nyde den ønskede skygge.Åndbart, med UV-beskyttelse, nem rengøring: Dette skyggesejl til haven er åndbart og har UV-beskyttelse. For rengøring og korrekt vedligeholdelse anbefales det, at produktet opbevares på et tørt sted uden fugt, når det ikke er i brug, og vaskes i hånden.Reb og 4 karabiner medfølger: Dette konkave skyggesejl leveres med flere stykker tilbehør til opsætning: 4 karabiner af jern og et robust nylonreb til ophængning. Dets forstærkede hjørner har integrerede metalringe, som karabinerne fastgøres i.Nem udendørs installation: Vores...

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Solsejl
Vægt: 2.27g
EAN: 8435527826437
Varenr.: 1198282
Gå til Shoppilo
TrustScore 0 ud af 50,0
Rektangulært skyggesejl Reshad 3 x 4 m
229 kr
Til butik
Rektangulært skyggesejl Reshad 3 x 4 m billede

Produktinformation

Dette rektangulære skyggesejl giver dig mulighed for at nyde en bred og behagelig skygge i haver, gårdhaver, på terrasser, osv. Der medfølger reb og 4 karabiner, så du nemt kan fastgøre det til pæle, træer osv. Åndbart, slidstærkt og med UV-beskyttelse. E...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
EAN: 8435527826437
Varenr.: 10586443284823
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rektangulært skyggesejl Grå - 3 x 4 m - InnovaGoods
285 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rektangulær Shade Sejl Reshad InnovaGoods 3 x 4 m - Grå
-14%319 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rektangulær Shade Sejl Reshad InnovaGoods 3 x 4 m - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rektangulær Shade Sejl Reshad InnovaGoods 3 x 4 m - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK209 kr209 krKøb
2Shoppilo229 kr229 krKøb
3Økologisk-Supermarked285 kr285 krKøb
4Estore DK319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rektangulær Shade Sejl Reshad InnovaGoods 3 x 4 m - Grå

PriceData har fulgt prisen på Rektangulær Shade Sejl Reshad InnovaGoods 3 x 4 m - Grå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Rektangulær Shade Sejl Reshad InnovaGoods 3 x 4 m - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Rektangulær Shade Sejl Reshad InnovaGoods 3 x 4 m - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026209 kr20 kr (9%)
3. maj 2026229 kr20 kr (10%)
1. maj 2026209 kr20 kr (9%)
30. apr. 2026229 kr20 kr (10%)
22. apr. 2026209 kr20 kr (9%)
21. apr. 2026229 kr20 kr (10%)
17. apr. 2026209 kr20 kr (9%)
16. apr. 2026229 kr20 kr (10%)
9. apr. 2026209 kr20 kr (9%)
8. apr. 2026229 kr20 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret