Gå til hovedindhold

Rehau højre endestykke, SL 20/70 mm, hvid

RehauKablerEAN: 4007360324148
Pris fra 35,6 krtil 45 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 9,4 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32,5 kr 27. maj

Sammenlign priser på Rehau højre endestykke, SL 20/70 mm, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35.6 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Endestykke SL 20/70 højre hvid RAL9010
35,6 kr
Til butik
Endestykke SL 20/70 højre hvid RAL9010 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse El
Farve: 1
Artikel nr.: 6132281
EAN: 4007360324148
Varenr.: 8453830
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REHAU Endestykke SL20/70 PH (Højre)
36,73 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
REHAU Endestykke SL20/70 PH (Højre)
36,73 kr
Til butik
REHAU Endestykke SL20/70 PH (Højre) billede

Produktinformation

REHAU Endestykke SL20/70 PH (Højre) er et specialiseret tilbehør designet til REHAU fodpanelkanaler i størrelse 20/70. Dette endestykke sikrer en præcis og stabil afslutning af kanalinstallationen, specielt når der arbejdes med højre montering. Produktet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: REHAU / Fodpanel REHAU 20 / 70 og tilbehør
EAN: 4007360324148
Varenr.: 15109426774342
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rehau højre endestykke, SL 20/70 mm, hvid
37 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rehau højre endestykke, SL 20/70 mm, hvid
45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rehau højre endestykke, SL 20/70 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rehau højre endestykke, SL 20/70 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK35,6 kr74,6 krKøb
2EL-GROSSISTEN36,73 kr36,73 krKøb
3EL-NETSALG36,73 kr36,73 krKøb
4Greenline37 kr37 krKøb
5LavprisVVS45 kr45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rehau højre endestykke, SL 20/70 mm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Rehau højre endestykke, SL 20/70 mm, hvid i 164 dage. Laveste pris i perioden er 32,5 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 36,73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 35,6 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Rehau højre endestykke, SL 20/70 mm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Rehau højre endestykke, SL 20/70 mm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202635,6 kr1,13 kr (3%)
1. jun. 202636,73 kr4,23 kr (13%)
27. maj 202632,5 kr3,1 kr (9%)
26. maj 202635,6 kr3,1 kr (10%)
23. maj 202632,5 kr3,1 kr (9%)
22. maj 202635,6 kr3,1 kr (10%)
8. maj 202632,5 kr4,23 kr (12%)
7. maj 202636,73 kr4,23 kr (13%)
30. apr. 202632,5 kr3,1 kr (9%)
29. apr. 202635,6 kr3,1 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret