Gå til hovedindhold

RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint Red No. 4.1 - 15ml

RefectoCilØjenmakeupIntensiv rød farveProfessionel øjen makeupEAN: 9003877057406

RefectoCil 4.1 Red øjenbryn- og øjenvippefarve 15ml. Professionel kvalitet der holder op til 6 uger. Vandfast og pletfri. Perfekt til både saloner og hjemmebrug. Læs mere

Pris fra 29 krtil 99 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (71% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint Red No. 4.1 - 15ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Refectocil Red No. 4.1, 15 ml.
-67%29 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
RefectoCil eyelash and eyebrow tint 4,1 red 15ml
29 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RefectoCil Eyelash And Eyebrow Tint 4.1 Red 15 ml
42,48 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
RefectoCil Eyelash And Eyebrow Tint 4.1 Red 15 ml
43 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
RefectoCil Red No. 4.1
48 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint Red No. 4.1 - 15ml
-13%60 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint 4.1 Red
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint Red No. 4.1 - 15ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint Red No. 4.1 - 15ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop29 kr29 krKøb
2Hobbix29 kr29 krKøb
3CS MEGASTORE DK42,48 kr81,48 krKøb
4Beautycos DK43 kr72 krKøb
5Bangerhead DK48 kr48 krKøb
6Teknikproffset DK60 kr109 krKøb
7Lyko DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

RefectoCil Øjenbryn- og Øjenvippefarve 4.1 Red 15ml

RefectoCil

RefectoCil 4.1 Red øjenbryn- og øjenvippefarve 15ml. Professionel kvalitet der holder op til 6 uger. Vandfast og pletfri. Perfekt til både saloner og hjemmebrug.

• Professionel øjen makeup
• Intensiv rød farve

Beskrivelse

RefectoCil 4.1 Red er en professionel øjenbryn- og øjenvippefarve med intensiv rød nuance som holder op til 6 uger. Produktet er vandfast og pletfrit, og passer perfekt til røde hårfarver. Farven skal blandes med RefectoCil Oxidant før brug og påføres med den medfølgende farvestav. Med sin cremede konsistens giver den jævn og præcis påføring. Ideel til både professionelle saloner og erfarne hjemmebrugere som ønsker langvarig farve med intenst resultat. RefectoCil er markedsledende inden for øjen makeup og leverer konsistent kvalitet.

Specifikationer

Type:Professionel øjenbryn- og øjenvippefarve
Farve:4.1 Red (Intensiv rød)
Indhold:15 ml
Varighed:Op til 6 uger
Anvendelse:Øjenbryn og øjenvipper
Egenskaber:Vandfast og pletfri
Kræver oxidant:Ja, købes separat

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Skal jeg købe oxidant separat til RefectoCil 4.1 Red?

Ja, RefectoCil Oxidant skal købes separat da den ikke medfølger. Du kan vælge mellem flydende oxidant (10 dråber) eller creme oxidant (15-20 dråber) som blandes med 2 cm farve.

Hvor længe holder RefectoCil 4.1 Red farven?

RefectoCil 4.1 Red holder op til 6 uger på både øjenbryn og øjenvipper. Varigheden afhænger af hudtype og efterbehandling.

Kan jeg bruge RefectoCil 4.1 Red derhjemme?

Ja, selvom det er en professionel farve, er RefectoCil 4.1 Red velegnet til hjemmebrug hvis du har den nødvendige viden og følger instruktionerne nøje.

Hvor lang tid skal RefectoCil 4.1 Red virke?

RefectoCil 4.1 Red skal virke i 5-10 minutter afhængig af ønsket intensitet. Jo længere virketid, jo mere intensivt farveresultat får du.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint Red No. 4.1 - 15ml

PriceData har fulgt prisen på RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint Red No. 4.1 - 15ml i 114 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint Red No. 4.1 - 15ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint Red No. 4.1 - 15ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202629 kr1 kr (3%)
1. maj 202630 kr1 kr (3%)
16. apr. 202629 kr10 kr (26%)
15. apr. 202639 kr10 kr (34%)
9. mar. 202629 kr6 kr (17%)
8. mar. 202635 kr6 kr (21%)
26. feb. 202629 kr6 kr (17%)
25. feb. 202635 kr6 kr (21%)
10. feb. 202629 kr6 kr (17%)
9. feb. 202635 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret