Gå til hovedindhold

REF Stockholm Stockholm Ultimate Repair Shampoo 285ml

REFShampoo og balsamQuinoa proteiner og murumuru smørProfessionel pleje til tørt og skadet hårEAN: 7350016784795

REF Ultimate Repair Shampoo genopbygger tørt og skadet hår med quinoa proteiner og murumuru smør. Sulfat- og parabenfri formel med farvebevarende egenskaber. Læs mere

Pris fra 107,49 krtil 354,6 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 247,11 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97,28 kr 26. maj

Sammenlign priser på REF Stockholm Stockholm Ultimate Repair Shampoo 285ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REF Ultimate Repair Shampoo 285 ml
107,49 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
REF Ultimate Repair Shampoo 285 ml
110 kr
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
REF Ultimate Repair Shampoo 285 ml
-31%124 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
REF. REF Ultimate Repair Shampoo 285 ml
-25%134,25 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
REF Ultimate Repair Shampoo (285 ml)
-34%138 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
REF. Ultimate Repair Shampoo 285 ml
151 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
REF Stockholm Stockholm Ultimate Repair Shampoo 285ml
-15%170 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
REF Stockholm Ultimate Repair Duo
-10%354,6 kr
Før 394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REF Stockholm Stockholm Ultimate Repair Shampoo 285ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REF Stockholm Stockholm Ultimate Repair Shampoo 285ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK107,49 kr146,49 krKøb
2Beautycos DK110 kr139 krKøb
3HairOutlet124 kr124 krKøb
4NiceHair.dk134,25 kr134,25 krKøb
5Bangerhead DK138 kr138 krKøb
6Lyko DK151 kr151 krKøb
7Cocopanda DK170 kr170 krKøb
8NordicFeel DK354,6 kr354,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

REF Ultimate Repair Shampoo 285 ml

REF

REF Ultimate Repair Shampoo genopbygger tørt og skadet hår med quinoa proteiner og murumuru smør. Sulfat- og parabenfri formel med farvebevarende egenskaber.

• hårshampoo
• sulfatfri shampoo
• repair shampoo
• genopbyggende shampoo
• skadet hår
• Professionel pleje til tørt og skadet hår
• Quinoa proteiner og murumuru smør

Beskrivelse

REF Ultimate Repair Shampoo er en sulfatfri shampoo specielt udviklet til tørt og beskadigt hår efter kemiske behandlinger og varmestyling. Beriget med styrkende quinoa proteiner og blødgørende murumuru smør genopbygger den hårets struktur mens den bevarer farven. Den botaniske formel med essentielle aminosyrer styrker, reparerer og tilfører fugt for sundt, glansfuldt hår med fornyet elasticitet. Shampooen er fri for parabener og sulfater, og er 100% vegansk og cruelty free. Med sin milde afrensende formel fjerner den skånsomt snavs og produktopbygning uden at udtørre håret. Perfekt til dig der ønsker professionel hårpleje der både beskytter og genopbygger håret fra rod til spids.

Specifikationer

Type:Sulfatfri shampoo
Fri for:Sulfater og parabener
Volumen:285 ml
Hårtype:Tørt og skadet hår
Egenskaber:Farvebevarende, genopbyggende, styrkende
Hovedingredienser:Quinoa proteiner, Murumuru smør

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Er REF Ultimate Repair Shampoo velegnet til farvet hår?

Ja, shampooen er farvebevarende og specielt designet til kemisk behandlet hår. Den hjælper med at bevare hårfarven mens den reparerer skader.

Hvor ofte kan jeg bruge denne shampoo?

Du kan bruge REF Ultimate Repair Shampoo dagligt eller efter behov. Den milde sulfatfri formel er skånsom nok til hyppig brug.

Hvad gør quinoa proteiner for håret?

Quinoa proteiner indeholder essentielle aminosyrer der fungerer som naturens eget keratin. De hjælper med at reparere, styrke og beskytte håret fra rod til spids.

Skal jeg bruge conditioner efter shampooen?

For optimal effekt anbefales det at bruge REF Ultimate Repair Conditioner efter shampooen for maksimal fugt og beskyttelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for REF Stockholm Stockholm Ultimate Repair Shampoo 285ml

PriceData har fulgt prisen på REF Stockholm Stockholm Ultimate Repair Shampoo 285ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 107,49 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for REF Stockholm Stockholm Ultimate Repair Shampoo 285ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for REF Stockholm Stockholm Ultimate Repair Shampoo 285ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026107,49 kr10,21 kr (10%)
26. maj 202697,28 kr6,72 kr (6%)
25. maj 2026104 kr6 kr (5%)
23. maj 2026110 kr11 kr (11%)
17. maj 202699 kr11 kr (10%)
16. maj 2026110 kr9 kr (9%)
8. maj 2026101 kr2 kr (2%)
5. maj 202699 kr11 kr (10%)
4. maj 2026110 kr11 kr (11%)
30. apr. 202699 kr11 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret