Gå til hovedindhold

Redken All Soft Conditioner 300 ml

RedkenShampooIntensiv fugt med arganolieHårpleje til tørt og skrøbeligt hårEAN: 3474636919970

Redken All Soft Conditioner med arganolie og proteiner til tørt hår. Giver intensiv fugt, blødhed og glans. Genopbygger og styrker håret naturligt. Læs mere

Pris fra 163 krtil 222 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Redken All Soft Conditioner 300 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Redken All Soft Conditioner 300ml
163 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Redken All Soft Conditioner, 300 ml.
-21%165 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Redken All Soft Conditioner 300 ml
-25%166,5 kr
Før 222 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Redken All Soft Conditioner, 300 ml
-18%169 kr
Før 206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Redken All Soft Conditioner Conditioner - 300 ml
171 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Redken All Soft Conditioner (300ml)
-22%174 kr
Før 222 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Redken - All Soft Conditioner - 300 ml
-15%175 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Redken All Soft Conditioner 300ml
209 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Redken All Soft Conditioner 300 ml
222 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Redken All Soft Conditioner 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Redken All Soft Conditioner 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK163 kr163 krKøb
2Brandshop165 kr165 krKøb
3NiceHair.dk166,5 kr166,5 krKøb
4HairOutlet169 kr169 krKøb
5NordicFeel DK171 kr171 krKøb
6Bangerhead DK174 kr174 krKøb
7BilligParfume.dk175 kr175 krKøb
8I Love Shampoo209 kr209 krKøb
9Lyko DK222 kr222 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Redken All Soft Conditioner 300 ml

Redken

Redken All Soft Conditioner med arganolie og proteiner til tørt hår. Giver intensiv fugt, blødhed og glans. Genopbygger og styrker håret naturligt.

• hårbalsam
• conditioner
• arganolie hårpleje
• tørt hår pleje
• Redken balsam
• Hårpleje til tørt og skrøbeligt hår
• Intensiv fugt med arganolie

Beskrivelse

Redken All Soft Conditioner er den perfekte løsning til tørt og skrøbeligt hår. Denne nærende balsam indeholder arganolie og Redkens Moisture Complex, som genopbygger hårets naturlige styrke og efterlader det silkeblødt og glansfuldt. Omega-6-fedtsyrer plejer håret i dybden, mens protein-komplekset styrker hårstrående og modvirker krus. Interlock protein network genopbygger overfladebeskyttelsen på håret og giver intensiv blødhed. Resultatet er medgørligt, smidigt hår med langvarig blødhed og strålende glans. Conditioneren er beriget med plejestoffer, der lukker hårets skællag og beskytter mod skader. Ideel til daglig brug efter shampoo for optimal hårpleje og beskyttelse.

Specifikationer

Effekt:Fugtgivende, blødgørende, antifrizz
Indhold:300 ml
Hårtype:Tørt og skrøbeligt hår
Anvendelse:Efter shampoo, lad virke 2 min
Nøgleingredienser:Arganolie, Omega-6-fedtsyrer

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilken hårtype er All Soft Conditioner bedst til?

Conditioneren er specielt udviklet til normalt til tørt og skrøbeligt hår, der har brug for ekstra fugt og næring.

Hvordan bruges Redken All Soft Conditioner korrekt?

Påfør i nyvasket hår efter shampoo, fordel i hårets længder, lad virke 2 minutter og skyl grundigt ud.

Hvad gør arganolie for håret?

Arganolie fugter og blødgør håret intensivt, samtidig med at den tilfører naturlig glans og gør håret mere modstandsdygtigt.

Kan conditioneren hjælpe mod kruset hår?

Ja, formlen modvirker krus og gør håret mere medgørligt og let at style, takket være sine glattende egenskaber.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Redken All Soft Conditioner 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Redken All Soft Conditioner 300 ml i 162 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Redken All Soft Conditioner 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Redken All Soft Conditioner 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026163 kr2 kr (1%)
22. maj 2026161 kr4 kr (3%)
20. maj 2026157 kr4 kr (2%)
15. maj 2026161 kr4 kr (2%)
14. maj 2026165 kr28 kr (20%)
11. apr. 2026137 kr9,73 kr (7%)
10. apr. 2026146,73 kr13,27 kr (8%)
9. apr. 2026160 kr
5. apr. 2026159,56 kr
4. apr. 2026160 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret