Gå til hovedindhold

New Nordic Red Oil omega 3 120 kapsler - 2 for 549,-

New NordicSundhed og skønhedEAN: 5021807451241
Pris fra 274,95 krtil 459,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på New Nordic Red Oil omega 3 120 kapsler - 2 for 549,- og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 274.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
New Nordic Red Oil omega 3 120 kapsler - 2 for 549,-
-39%274,95 kr
Før 451 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Nordic Red Oil omega 3 120 kapsler - 2 for 549,- billede

Produktinformation

Red Oil HJERTE OG HJERNE Red Oil indeholder EPA og DHA, som støtter normal hjertefunktion. Det høje DHA-indhold medvirker til at opretholde normal hjernefunktion og normalt syn. I modsætning til omega 3 fra fiskeolie, er krill omega 3 bundet i en fosfol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: New Nordic
EAN: 5021807451241
Varenr.: 45124
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Red Oil omega-3 krill olie, 120kap.
349,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Red Oil omega 3 krill olie - 120 kap - New Nordic
357 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Red Oil omega-3 krill olie - 120 kapsler
459,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Nordic Red Oil omega 3 120 kapsler - 2 for 549,- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Nordic Red Oil omega 3 120 kapsler - 2 for 549,- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk274,95 kr274,95 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk349,95 kr349,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked357 kr357 krKøb
4Duft og Natur459,95 kr459,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for New Nordic Red Oil omega 3 120 kapsler - 2 for 549,-

PriceData har fulgt prisen på New Nordic Red Oil omega 3 120 kapsler - 2 for 549,- i 177 dage. Laveste pris i perioden er 274,95 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 349,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 310 kr.

Den nuværende pris på 274,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for New Nordic Red Oil omega 3 120 kapsler - 2 for 549,-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for New Nordic Red Oil omega 3 120 kapsler - 2 for 549,- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026274,95 kr75 kr (21%)
30. maj 2026349,95 kr75 kr (27%)
28. maj 2026274,95 kr75 kr (21%)
27. maj 2026349,95 kr75 kr (27%)
23. maj 2026274,95 kr75 kr (21%)
22. maj 2026349,95 kr75 kr (27%)
12. maj 2026274,95 kr75 kr (21%)
11. maj 2026349,95 kr75 kr (27%)
7. apr. 2026274,95 kr75 kr (21%)
6. apr. 2026349,95 kr75 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret