Gå til hovedindhold

FLOWCONCEPT Rectus 25 koblingsnippel G1/2'' indvendigt gevind std. Europrofil, til luft

FLOWCONCEPTSanitetEAN: 5706224023478
Pris fra 55 krtil 76,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21,25 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53 kr 25. maj

Sammenlign priser på Rectus 25 koblingsnippel G1/2'' indvendigt gevind std. Europrofil, til luft og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Koblingsnippel serie 25 ig 1/2 1/2 indvendig gevind
55 kr
Til butik
Koblingsnippel serie 25 ig 1/2 1/2 indvendig gevind billede

Produktinformation

Tilslutning: 1/2´´ Indvendigt gevind Forniklet

Produktspecifikationer

Kategori: 504744112 - 512316589
EAN: 5706224023478
Varenr.: 230567
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Koblingsnippel serie 25 - 1/2 indv. gevind, std. Europrofil, t/luft
66 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rectus 25 koblingsnippel G1/2'' indvendigt gevind std. Europrofil, til luft
76,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rectus 25 koblingsnippel G1/2'' indvendigt gevind std. Europrofil, til luft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rectus 25 koblingsnippel G1/2'' indvendigt gevind std. Europrofil, til luft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk55 kr55 krKøb
2CS MEGASTORE DK66 kr105 krKøb
3vvsfittings.dk76,25 kr76,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rectus 25 koblingsnippel G1/2'' indvendigt gevind std. Europrofil, til luft

PriceData har fulgt prisen på Rectus 25 koblingsnippel G1/2'' indvendigt gevind std. Europrofil, til luft i 172 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Rectus 25 koblingsnippel G1/2'' indvendigt gevind std. Europrofil, til luft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Rectus 25 koblingsnippel G1/2'' indvendigt gevind std. Europrofil, til luft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202655 kr2 kr (4%)
25. maj 202653 kr13 kr (20%)
24. maj 202666 kr13 kr (25%)
6. maj 202653 kr12 kr (18%)
5. maj 202665 kr12 kr (23%)
24. apr. 202653 kr53 kr (50%)
23. apr. 2026106 kr53 kr (100%)
24. mar. 202653 kr23,25 kr (30%)
23. mar. 202676,25 kr23,25 kr (44%)
20. mar. 202653 kr23,25 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret