Gå til hovedindhold

Actona Recliner-lænestol Signature Irissia med fodskammel Skyland-stof antracit mat sort stålstel

Pris fra 2.442 krtil 3.677 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.235 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Recliner-lænestol Signature Irissia med fodskammel Skyland-stof antracit mat sort stålstel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2442 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Talgarth Recliner med fodskammel grå stof
-39%2.442 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Talgarth Recliner med fodskammel grå  stof billede

Produktinformation

Talgarth recliner+fodskammel Skyland stof antracit 45, tilt funktion, 5-stjernet fod pulverlakeret ru, mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Stue
Vægt: 22.3g
Artikel nr.: 94071
EAN: 5713941206718
Varenr.: 36596
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Talgarth Recliner med fodskammel grå stof
-37%2.442 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Recliner-lænestol Signature Irissia med fodskammel Skyland-stof antracit mat sort stålstel
2.969 kr
Til butik
Recliner-lænestol Signature Irissia med fodskammel Skyland-stof antracit mat sort stålstel billede

Produktinformation

Signature præsenterer stolt sin nyeste model fra Irissia-serien, en elegant recliner med fodskammel, der er designet til at kombinere komfort med stilfuld elegance. Irissia reclineren er betrukket med Skyland stof i en smuk antracitnuance, der giver et so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Lænestole
Farve: Antracit
EAN: 5713941206718
Varenr.: 2249602
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Talgarth lænestol recliner med fodskammel antracit, sort
3.677 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Recliner-lænestol Signature Irissia med fodskammel Skyland-stof antracit mat sort stålstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Recliner-lænestol Signature Irissia med fodskammel Skyland-stof antracit mat sort stålstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK2.442 kr2.442 krKøb
2Biva DK2.442 kr2.442 krKøb
3Likehome.dk2.969 kr2.969 krKøb
4ebuy24 DK3.677 kr3.726 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Recliner-lænestol Signature Irissia med fodskammel Skyland-stof antracit mat sort stålstel

PriceData har fulgt prisen på Recliner-lænestol Signature Irissia med fodskammel Skyland-stof antracit mat sort stålstel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.442 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 2.766 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.604 kr.

Den nuværende pris på 2.442 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Recliner-lænestol Signature Irissia med fodskammel Skyland-stof antracit mat sort stålstel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Recliner-lænestol Signature Irissia med fodskammel Skyland-stof antracit mat sort stålstel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jan. 20262.442 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret