Gå til hovedindhold

RealWear Navigator 520 - Smartbriller - 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 48 Megapixel kamera - 270 g

RealWearEAN: 0602822748544
Pris fra 14.999 krtil 24.267 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9.268 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på RealWear Navigator 520 - Smartbriller - 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 48 Megapixel kamera - 270 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Realwear Navigator 520 64gb
-50%14.999 kr
Før 29.993,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Realwear Navigator 520 64gb billede

Produktinformation

RealWear Navigator® 520 er den seneste robuste assisted reality-løsning, der er designet til at engagere, styrke og give energi til den moderne frontlinjearbejder.

Produktspecifikationer

Mærke: RealWear
Kategori: Virtual Reality Headset
Artikel nr.: 127128
EAN: 0602822748544
Varenr.: 5011336230
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
RealWear Navigator 520
24.206 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RealWear Navigator 520 - Smartbriller - 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 48 Megapixel kamera - 274 g
24.267 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REALWEAR Navigator 520 smart glasses - 64GB
24.267 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RealWear Navigator 520 - Smartbriller - 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 48 Megapixel kamera - 270 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RealWear Navigator 520 - Smartbriller - 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 48 Megapixel kamera - 270 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK14.999 kr15.085,25 krKøb
2CompuMail DK24.206 kr24.206 krKøb
3CS MEGASTORE DK24.267 kr24.267 krKøb
4Proshop DK24.267 kr24.267 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RealWear Navigator 520 - Smartbriller - 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 48 Megapixel kamera - 270 g

PriceData har fulgt prisen på RealWear Navigator 520 - Smartbriller - 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 48 Megapixel kamera - 270 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 14.999 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 33.893 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25.050 kr.

Den nuværende pris på 14.999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 56 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for RealWear Navigator 520 - Smartbriller - 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 48 Megapixel kamera - 270 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for RealWear Navigator 520 - Smartbriller - 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 48 Megapixel kamera - 270 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 202614.999 kr10.248 kr (41%)
30. apr. 202625.247 kr243 kr (1%)
29. apr. 202625.490 kr62 kr (0%)
28. apr. 202625.552 kr183 kr (1%)
27. apr. 202625.735 kr1.316 kr (5%)
25. apr. 202624.419 kr61 kr (0%)
24. apr. 202624.480 kr244 kr (1%)
23. apr. 202624.724 kr244 kr (1%)
22. apr. 202624.968 kr366 kr (1%)
21. apr. 202625.334 kr244 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret