Gå til hovedindhold

Razer Viper V3 Pro SE Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort

RazerEAN: 8886419334347
Pris fra 723 krtil 826 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Razer Viper V3 Pro SE Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 723 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Viper V3 Pro SE Optisk Trådløs Kablet Sort
723 kr
Til butik
Razer Viper V3 Pro SE Optisk Trådløs Kablet Sort billede

Produktinformation

Razer Viper V3 Pro SE - Mus - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet, trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-04550100-R3G1
EAN: 8886419334347
Varenr.: 1003850117
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Viper V3 Pro SE Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
737 kr
Til butik
Razer Viper V3 Pro SE Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus, kablet tilslutning: USB-A / USB-C med aftageligt USB-C, trådløs teknologi: Razer HyperSpeed 2.4 GHz, batteri: genopladelig, polling rate: 125 - 1000 Hz opdatering, optisk sensor - Focus Pro 35K med 100 - 35000 dpi (med justerbar dpi knap), max fart (speed): 750 IPS (inches per second), max acceleration: 50, 6 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 54 gram, kompatibilitet: Windows, Software: Razer Synapse, sort - Razer Viper V3 Pro SE er bygget til problemfri håndtering og maksimal kontrol med tracking i pro-kvalitet på en bred vifte af overflader, herunder glas, samt avancerede funktioner til finjustering af følsomhed og lift-off for ensartet sigte. 99,8% opløsningsnøjagtighed med justeringer i 1-DPI-trin Motion Sync, Smart Tracking og Asymmetric Cut-Off (op til 26 niveauer) Op til 95 timers batterilevetid ved 1000 Hz Glat overfladefinish designet til at være nem at holde fast i 6 programmerbare knapper med 1 onboard-profil til de senest brugte Synapse-indstillinger Razer Optical Mouse Switches Gen-3 med 0,2 ms aktivering og 90-millioners kliklevetid Kan opgraderes til ægte 8000 Hz trådløs polling-rate med HyperPolling Wireless Dongle (sælges separat)Få en afbalanceret, konkurrenceklar musesetup, finjusteret til hurtige flicks, præcis tracking og trådløst spil med lav latenstid.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-04550100-R3G1
EAN: 8886419334347
Varenr.: 3455150
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer Viper V3 Pro SE trådløs esport gamingmus
826 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Viper V3 Pro SE Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Viper V3 Pro SE Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK723 kr723 krKøb
2Proshop DK737 kr776 krKøb
3Komplett DK826 kr826 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Viper V3 Pro SE Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Razer Viper V3 Pro SE Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort i 115 dage. Laveste pris i perioden er 723 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 779 kr.

Den nuværende pris på 723 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Razer Viper V3 Pro SE Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Razer Viper V3 Pro SE Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026723 kr10 kr (1%)
27. maj 2026733 kr6 kr (1%)
26. maj 2026739 kr1 kr (0%)
14. maj 2026740 kr6 kr (1%)
13. maj 2026734 kr6 kr (1%)
8. maj 2026740 kr4 kr (1%)
7. maj 2026744 kr1 kr (0%)
1. maj 2026743 kr13 kr (2%)
30. apr. 2026756 kr13 kr (2%)
27. apr. 2026769 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret