Gå til hovedindhold

Razer Viper V3 Pro gaming-mus - højrehånd, trådløs RF/USB-C, optisk, 35.000 DPI - Hvid

RazerMus og trackballsEAN: 8886419334521
Pris fra 890 krtil 1.179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 289 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 888 kr 25. maj

Sammenlign priser på Razer Viper V3 Pro gaming-mus - højrehånd, trådløs RF/USB-C, optisk, 35.000 DPI - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 890 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Viper V3 Pro Optisk Trådløs Kablet Hvid
890 kr
Til butik
Razer Viper V3 Pro Optisk Trådløs Kablet Hvid billede

Produktinformation

Razer Viper V3 Pro - Mus - højrehåndet - optisk - 6 knapper - trådløs, kablet - USB - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-05120200-R3G1
EAN: 8886419334521
Varenr.: 1002227738
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Viper V3 Pro Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid
981 kr
Til butik
Razer Viper V3 Pro Wireless - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus, kablet tilslutning: USB-A med aftageligt USB-C, trådløs teknologi: Hyperspeed 2.4 GHz, batteri: batterilevetid (op til): 100 timer, polling rate: 8000 Hz opdatering, optisk sensor - Focus Pro optical sensor gen-2 med 35000 dpi (med justerbar dpi knap), 5 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 54 gram, kompatibilitet: Windows / MacOS, hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-05120200-R3G1
EAN: 8886419334521
Varenr.: 3241636
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Viper V3 Pro Optisk Trådløs Kablet Hvid
1.139 kr
Til butik
Razer Viper V3 Pro Optisk Trådløs Kablet Hvid billede

Produktinformation

Razer Viper V3 Pro Optisk Trådløs Mus - Hvid Oplev den ultimative præcision og hastighed med Razer Viper V3 Pro, en optisk trådløs mus designet til både gamere og professionelle. Dette letvægtsdesign vejer kun 58 gram, hvilket giver en uovertruffen bevæge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 8886419334521
Varenr.: 114686
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer Viper V3 Pro Wireless Esports gaming mus (hvid)
1.152 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Razer Viper V3 Pro gaming-mus - højrehånd, trådløs RF/USB-C, optisk, 35.000 DPI - Hvid
1.159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer Viper V3 Pro gaming-mus - højrehånd, trådløs RF/USB-C, optisk, 35.000 DPI - Hvid
1.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Viper V3 Pro gaming-mus - højrehånd, trådløs RF/USB-C, optisk, 35.000 DPI - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Viper V3 Pro gaming-mus - højrehånd, trådløs RF/USB-C, optisk, 35.000 DPI - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK890 kr890 krKøb
2Proshop DK981 kr1.020 krKøb
3Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
4Komplett DK1.152 kr1.152 krKøb
5Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
6Vivas DK1.179 kr1.258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Viper V3 Pro gaming-mus - højrehånd, trådløs RF/USB-C, optisk, 35.000 DPI - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Razer Viper V3 Pro gaming-mus - højrehånd, trådløs RF/USB-C, optisk, 35.000 DPI - Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 888 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.037 kr.

Den nuværende pris på 890 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Razer Viper V3 Pro gaming-mus - højrehånd, trådløs RF/USB-C, optisk, 35.000 DPI - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Razer Viper V3 Pro gaming-mus - højrehånd, trådløs RF/USB-C, optisk, 35.000 DPI - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026890 kr1 kr (0%)
30. maj 2026889 kr1 kr (0%)
28. maj 2026890 kr2 kr (0%)
25. maj 2026888 kr72 kr (8%)
24. maj 2026960 kr14 kr (1%)
23. maj 2026974 kr8 kr (1%)
22. maj 2026982 kr1 kr (0%)
20. maj 2026981 kr1 kr (0%)
11. maj 2026982 kr9 kr (1%)
9. maj 2026973 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret