Gå til hovedindhold

Razer Naga V2 Pro - Mus - ergonomisk - MMO, HyperScroll Pro-hjul, gaming - højrehåndet - optisk - 20 knapper - kablet, trådløs - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz

RazerComputer – tilbehørEAN: 8886419333890
Pris fra 1.249 krtil 1.549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 300 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.243 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Razer Naga V2 Pro - Mus - ergonomisk - MMO, HyperScroll Pro-hjul, gaming - højrehåndet - optisk - 20 knapper - kablet, trådløs - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1249 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer Naga V2 Pro Gamingmus
1.249 kr
Til butik
Razer Naga V2 Pro Gamingmus billede

Produktinformation

Razer Naga V2 Pro Gamingmus - Trådløs, 30000 dpi, Focus Pro 30K optisk sensor - Spiludstyr Gamingmus

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: RZ01-04400100-R3G1
EAN: 8886419333890
Varenr.: 1253352
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Naga V2 Pro Optisk Trådløs Kabling Sort
1.264 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Naga V2 Pro - Mus - ergonomisk - MMO, HyperScroll Pro-hjul, gaming - højrehåndet - optisk - 20 knapper - kablet, trådløs - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz
1.322 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer Naga V2 Pro Rf Wireless + Bluetooth + Usb-c Mus
1.494 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Naga V2 Pro Optisk Trådløs Kabling Sort
1.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Naga V2 Pro - Mus - ergonomisk - MMO, HyperScroll Pro-hjul, gaming - højrehåndet - optisk - 20 knapper - kablet, trådløs - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Naga V2 Pro - Mus - ergonomisk - MMO, HyperScroll Pro-hjul, gaming - højrehåndet - optisk - 20 knapper - kablet, trådløs - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.249 kr1.249 krKøb
2CompuMail DK1.264 kr1.264 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.322 kr1.322 krKøb
4Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb
5Ultrashop1.549 kr1.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Naga V2 Pro - Mus - ergonomisk - MMO, HyperScroll Pro-hjul, gaming - højrehåndet - optisk - 20 knapper - kablet, trådløs - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz

PriceData har fulgt prisen på Razer Naga V2 Pro - Mus - ergonomisk - MMO, HyperScroll Pro-hjul, gaming - højrehåndet - optisk - 20 knapper - kablet, trådløs - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz i 161 dage. Laveste pris i perioden er 1.228 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 1.494 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.297 kr.

Den nuværende pris på 1.249 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Razer Naga V2 Pro - Mus - ergonomisk - MMO, HyperScroll Pro-hjul, gaming - højrehåndet - optisk - 20 knapper - kablet, trådløs - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Razer Naga V2 Pro - Mus - ergonomisk - MMO, HyperScroll Pro-hjul, gaming - højrehåndet - optisk - 20 knapper - kablet, trådløs - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. mar. 20261.249 kr6 kr (0%)
13. mar. 20261.243 kr6 kr (0%)
19. feb. 20261.249 kr10 kr (1%)
16. feb. 20261.239 kr1 kr (0%)
13. feb. 20261.238 kr1 kr (0%)
8. feb. 20261.237 kr12 kr (1%)
6. feb. 20261.249 kr159 kr (11%)
5. feb. 20261.408 kr159 kr (13%)
24. jan. 20261.249 kr245 kr (16%)
23. jan. 20261.494 kr92 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret