Gå til hovedindhold

Razer Naga V2 HyperSpeed - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 21 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

RazerMus og trackballsEAN: 8886419334002
Pris fra 693 krtil 849 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Razer Naga V2 HyperSpeed - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 21 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 693 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Naga V2 HyperSpeed Optisk Trådløs Sort
693 kr
Til butik
Razer Naga V2 HyperSpeed Optisk Trådløs Sort billede

Produktinformation

Razer Naga V2 HyperSpeed - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 21 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-03600100-R3G1
EAN: 8886419334002
Varenr.: 1000877047
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Naga V2 HyperSpeed - Wireless MMO Gaming Mouse - Gaming Mus - Optisk - 19 knapper - Sort
712 kr
Til butik
Razer Naga V2 HyperSpeed - Wireless MMO Gaming Mouse - Gaming Mus - Optisk - 19 knapper - Sort billede

Produktinformation

Gaming mus, Razer Focus Pro 30K Optical sensor, 19 programmerbare knapper(Razer Mechanical Mouse Switches Gen-2), 100 - 30000 dpi indstillinger, 125 - 1000 Hz opdatering, Razer HyperSpeed Wireless & USB C, Grip Tape inkluderet, vægt: 120 gram, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-03600100-R3G1
EAN: 8886419334002
Varenr.: 3119155
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Naga V2 HyperSpeed - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 21 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)
713 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Razer Naga V2 HyperSpeed - optisk, trådløs, sort
-31%769 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Razer Naga V2 HyperSpeed - optisk, trådløs, sort
-31%789 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer Naga V2 Hyperspeed trådlös spelmus
802 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Naga V2 HyperSpeed Optisk Trådløs Sort
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Naga V2 HyperSpeed - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 21 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Naga V2 HyperSpeed - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 21 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK693 kr693 krKøb
2Proshop DK712 kr712 krKøb
3CS MEGASTORE DK713 kr752 krKøb
4Boligcenter DK769 kr769 krKøb
5Vivas DK789 kr858 krKøb
6Teknikproffset DK802 kr851 krKøb
7Ultrashop849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Naga V2 HyperSpeed - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 21 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

PriceData har fulgt prisen på Razer Naga V2 HyperSpeed - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 21 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 793 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 673 kr.

Den nuværende pris på 693 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Razer Naga V2 HyperSpeed - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 21 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Razer Naga V2 HyperSpeed - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 21 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026693 kr13 kr (2%)
23. maj 2026706 kr6 kr (1%)
22. maj 2026712 kr81 kr (10%)
20. maj 2026793 kr106 kr (15%)
18. maj 2026687 kr7 kr (1%)
16. maj 2026694 kr20 kr (3%)
9. maj 2026674 kr17 kr (2%)
7. maj 2026691 kr7 kr (1%)
6. maj 2026698 kr5 kr (1%)
5. maj 2026693 kr94 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret