Gå til hovedindhold

Razer - Kraken V4 Pro Black - Trådløst RGB Gaming Headset (Wireless & Kabel) - GEEKD.dk

RazerSpilEAN: 8887910060094
Pris fra 2.514 krtil 3.899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.385 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Razer - Kraken V4 Pro Black - Trådløst RGB Gaming Headset (Wireless & Kabel) - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2514 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer Kraken V4 Pro Wireless gaming headset (sort)
2.514 kr
Til butik
Razer Kraken V4 Pro Wireless gaming headset (sort) billede

Produktinformation

Razer Kraken V4 Pro Wireless gaming headset (sort) - OLED Control Hub, RGB, 2.4 GHz, Bluetooth, USB, 3,5mm - Spiludstyr Gamingheadset

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: RZ04-05160100-R3M1
EAN: 8887910060094
Varenr.: 1314309
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Kraken V4 PRO Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
2.779 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Kraken V4 Pro - Gaming Headset
2.787 kr
Til butik
Razer Kraken V4 Pro - Gaming Headset billede

Produktinformation

Oplev næste generations fordybelse med Razer Kraken V4 Pro, et trådløst RGB-headset drevet af Razer Sensa HD Haptics. Med en OLED-kontrolhub for maksimal kontrol lige ved hånden, sendes din gaming ind i overdrive med det ultimative battlestation-headset, der kan det hele. OLED-kontrolhub for fuld tilpasning og multi-platform tilslutning Razer Sensa HD Haptics for næste generations Haptics, lige som i en controller får du ny rystelserne fra eksplotioner osv fysisk om ørene. 4 tilslutningstilstande Razer HyperSpeed Wireless | Bluetooth | USB | 3,5 mm Udtrækkelig Razer™ HyperClear Super Wideband-mikrofon for højopløst, professionel stemmekvalitet Razer™ TriForce Bio-Cellulose 40 mm drivere for high-end lyd THX Spatial Audio for realistisk positionslyd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: RZ04-05160100-R3M1
EAN: 8887910060094
Varenr.: 3292277
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer - Kraken V4 Pro Black - Trådløst RGB Gaming Headset (Wireless & Kabel) - GEEKD.dk
3.139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer Kraken V4 Pro Gaming Headset Stereo Usb-c Sort
3.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Kraken V4 PRO Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
3.269 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Razer Kraken V4 Pro gaming-headset - kablet & trådløst, USB Type-A/Bluetooth, sort
3.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer - Kraken V4 Pro Black - Trådløst RGB Gaming Headset (Wireless & Kabel) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer - Kraken V4 Pro Black - Trådløst RGB Gaming Headset (Wireless & Kabel) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK2.514 kr2.514 krKøb
2CompuMail DK2.779 kr2.779 krKøb
3Proshop DK2.787 kr2.787 krKøb
4Geekd3.139 kr3.139 krKøb
5Dustin DK3.249 kr3.335,25 krKøb
6Ultrashop3.269 kr3.269 krKøb
7Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer - Kraken V4 Pro Black - Trådløst RGB Gaming Headset (Wireless & Kabel) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Razer - Kraken V4 Pro Black - Trådløst RGB Gaming Headset (Wireless & Kabel) - GEEKD.dk i 167 dage. Laveste pris i perioden er 2.025 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 2.951 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.837 kr.

Den nuværende pris på 2.514 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Razer - Kraken V4 Pro Black - Trådløst RGB Gaming Headset (Wireless & Kabel) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Razer - Kraken V4 Pro Black - Trådløst RGB Gaming Headset (Wireless & Kabel) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20262.514 kr380 kr (13%)
3. maj 20262.894 kr4 kr (0%)
2. maj 20262.898 kr4 kr (0%)
1. maj 20262.902 kr2 kr (0%)
30. apr. 20262.904 kr1 kr (0%)
28. apr. 20262.905 kr281 kr (11%)
14. mar. 20262.624 kr292 kr (10%)
13. mar. 20262.916 kr13 kr (0%)
12. mar. 20262.929 kr305 kr (12%)
22. feb. 20262.624 kr302 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret