Gå til hovedindhold

Razer - Kraken Kitty V2 Pro - Gaming Headset med Udskiftelige RGB-Ører (Lyserød) - GEEKD.dk

RazerVideospilkonsol – tilbehørEAN: 8887910060070
Pris fra 872 krtil 2.024 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.152 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Razer - Kraken Kitty V2 Pro - Gaming Headset med Udskiftelige RGB-Ører (Lyserød) - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 872 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Kraken Kitty V2 Pro Kablet Høretelefoner Pink
872 kr
Til butik
Razer Kraken Kitty V2 Pro Kablet Høretelefoner Pink billede

Produktinformation

Razer Kraken Kitty V2 Pro - Headset - fuld størrelse - kablet - USB - støjisolerende - kvarts

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ04-04510200-R3M1
EAN: 8887910060070
Varenr.: 1000934561
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Kraken Kitty V2 Pro - Quartz - Wired Headset
893 kr
Til butik
Razer Kraken Kitty V2 Pro - Quartz - Wired Headset billede

Produktinformation

Udskiftelige Kitty-, Bear- og Bunny-ører til at ændre din stil. Hvorfor nøjes med ét sødt look, når du kan få tre? Hold din strøm frisk ved at blande den med et sæt søde øredesigns, der nemt kan udskiftes og sættes på. Vis din farverige personlighed, og engager dine seere med øre- og ørekopbelysning, der reagerer på emotes, advarsler og meget mere - du kan tilpasse den fra over 16,8 millioner farver og utallige effekter. Udskiftelige Kitty-, Bear- og Bunny-ører DREVET AF RAZER CHROMA™ RGB Aktiver Cosplay-tilstand Hybrid stof og kunstlæder puder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: RZ04-04510200-R3M1
EAN: 8887910060070
Varenr.: 3154157
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer - Kraken Kitty V2 Pro - Gaming Headset med Udskiftelige RGB-Ører (Lyserød) - GEEKD.dk
1.058 kr
Til butik
Razer - Kraken Kitty V2 Pro - Gaming Headset med Udskiftelige RGB-Ører (Lyserød) - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Gør dit gaming-setup legendarisk med Razer Kraken Kitty V2 Pro - Pink, det ultimative headset til gamere og streamere, der vil kombinere kawaii-stil med professionel lyd. Med sine udskiftelige RGB-ører, Virtual 7.1 Surround Sound og TriForce Titanium-dr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Gamer Headset
EAN: 8887910060070
Varenr.: 52151795810640
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer Kraken Kitty V2 Pro Gaming Headset, Rosa
2.024 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer - Kraken Kitty V2 Pro - Gaming Headset med Udskiftelige RGB-Ører (Lyserød) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer - Kraken Kitty V2 Pro - Gaming Headset med Udskiftelige RGB-Ører (Lyserød) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK872 kr872 krKøb
2Proshop DK893 kr932 krKøb
3Geekd1.058 kr1.058 krKøb
4Teknikproffset DK2.024 kr2.083 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer - Kraken Kitty V2 Pro - Gaming Headset med Udskiftelige RGB-Ører (Lyserød) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Razer - Kraken Kitty V2 Pro - Gaming Headset med Udskiftelige RGB-Ører (Lyserød) - GEEKD.dk i 153 dage. Laveste pris i perioden er 872 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 931 kr.

Den nuværende pris på 872 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Razer - Kraken Kitty V2 Pro - Gaming Headset med Udskiftelige RGB-Ører (Lyserød) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Razer - Kraken Kitty V2 Pro - Gaming Headset med Udskiftelige RGB-Ører (Lyserød) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026872 kr20 kr (2%)
28. maj 2026892 kr7 kr (1%)
26. maj 2026885 kr7 kr (1%)
22. maj 2026892 kr7 kr (1%)
20. maj 2026885 kr7 kr (1%)
10. maj 2026892 kr21 kr (2%)
9. maj 2026913 kr18 kr (2%)
8. maj 2026931 kr26 kr (3%)
3. maj 2026957 kr17 kr (2%)
2. maj 2026940 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret