Gå til hovedindhold

Razer Kiyo V2 X - Webcam - farve - 3,7 MP - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2

RazerEAN: 8887910000588
Pris fra 774 krtil 899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Razer Kiyo V2 X - Webcam - farve - 3,7 MP - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 774 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Kiyo V2 X 2560 x 1440 Webcam
774 kr
Til butik
Razer Kiyo V2 X 2560 x 1440 Webcam billede

Produktinformation

Razer Kiyo V2 X - Webcam - farve - 3,7 MP - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ19-05380100-R3M1
EAN: 8887910000588
Varenr.: 1003745691
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Kiyo V2 X - Webcam - farve - 3,7 MP - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2
781 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Kiyo V2 X - Black
844 kr
Til butik
Razer Kiyo V2 X - Black billede

Produktinformation

Razer Kiyo V2 X er designet til at forbedre streaming, videoopkald og indholdsskabelse med jævne, klare billeder, hurtig softwaretilpasning via Razer Synapse og problemfri opsætning til PC. 1440p optagelse ved 60FPS for jævn, naturlig bevægelse Hurtig og præcis autofokus for skarpt video under dynamiske øjeblikke Razer Synapse-forudindstillinger samt styring af lysstyrke, kontrast, mætning og skarphed Vidvinkelobjektiv for fleksibel indramning Indbygget mikrofon til en alt-i-én streaming-webkameraopsætning Integreret, drejelig privatlivslukker til øjeblikkeligt at blokere linsenForfinet billede og lyd, nem betjening og hurtig privatlivsbeskyttelse - bygget til daglig streaming og onlinemøder.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Webcam
Artikel nr.: RZ19-05380100-R3M1
EAN: 8887910000588
Varenr.: 3455353
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer Kiyo V2 X webkamera 1080p 60fps
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Kiyo V2 X - Webcam - farve - 3,7 MP - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Kiyo V2 X - Webcam - farve - 3,7 MP - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK774 kr774 krKøb
2CS MEGASTORE DK781 kr820 krKøb
3Proshop DK844 kr883 krKøb
4Komplett DK899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Kiyo V2 X - Webcam - farve - 3,7 MP - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2

PriceData har fulgt prisen på Razer Kiyo V2 X - Webcam - farve - 3,7 MP - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 i 150 dage. Laveste pris i perioden er 774 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 791 kr.

Den nuværende pris på 774 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Razer Kiyo V2 X - Webcam - farve - 3,7 MP - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Razer Kiyo V2 X - Webcam - farve - 3,7 MP - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026774 kr1 kr (0%)
25. maj 2026775 kr1 kr (0%)
20. maj 2026776 kr15 kr (2%)
13. maj 2026791 kr6 kr (1%)
12. maj 2026797 kr2 kr (0%)
27. apr. 2026799 kr8 kr (1%)
20. apr. 2026791 kr8 kr (1%)
17. apr. 2026799 kr8 kr (1%)
15. apr. 2026791 kr8 kr (1%)
2. mar. 2026799 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret