Gå til hovedindhold

Razer Huntsman V3 Pro Mini - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort

RazerTastaturerEAN: 8887910073551
Pris fra 1.230 krtil 1.649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 419 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Razer Huntsman V3 Pro Mini - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1230 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer Huntsman V3 Pro Mini gamingtastatur (sort)
1.230 kr
Til butik
Razer Huntsman V3 Pro Mini gamingtastatur (sort) billede

Produktinformation

Razer Huntsman V3 Pro Mini gamingtastatur (sort) - USB, 60%, rapid trigger, snap tap, nordisk layout, RGB, doubleshot PBT - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: RZ03-04990600-R3N1
EAN: 8887910073551
Varenr.: 1311403
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer Huntsman V3 Pro Mini Ledningsført Nordisk
1.374 kr
Til butik
Razer Huntsman V3 Pro Mini Ledningsført Nordisk billede

Produktinformation

Analoge optiske kontakter med justerbar aktiveringspunkt for præcis input Rapid Trigger-tilstand nulstiller taster hurtigere for hurtigere reaktioner i spil Kompakt 60 % layout frigør skrivebordsplads og giver mere plads til musebevægelser Strukturerede double shot PBT-taster modstår blankhed og holder symbolerne letlæselige Indbygget hukommelse og aftageligt USB-C-kabel lader dig gemme og tage dine indstillinger med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Gaming tastatur
Artikel nr.: RZ03-04990600-R3N1
EAN: 8887910073551
Varenr.: 5020017384
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Huntsman V3 Pro Mini - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort
1.539 kr
Til butik
Razer Huntsman V3 Pro Mini - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: 60%-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Analog Optical Switch Gen-2 switche, kompatibilitet: Windows, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Razer Synapse 3, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: RZ03-04990600-R3N1
EAN: 8887910073551
Varenr.: 3250073
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Razer Huntsman V3 Pro Mini Keyboard
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Huntsman V3 Pro Mini - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Huntsman V3 Pro Mini - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.230 kr1.230 krKøb
2Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb
3Proshop DK1.539 kr1.539 krKøb
4Shark Gaming DK1.649 kr1.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Huntsman V3 Pro Mini - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Razer Huntsman V3 Pro Mini - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort i 144 dage. Laveste pris i perioden er 1.230 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.427 kr.

Den nuværende pris på 1.230 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Razer Huntsman V3 Pro Mini - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Razer Huntsman V3 Pro Mini - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.230 kr269 kr (18%)
17. apr. 20261.499 kr31 kr (2%)
17. mar. 20261.468 kr12 kr (1%)
17. feb. 20261.456 kr2 kr (0%)
25. jan. 20261.454 kr2 kr (0%)
10. jan. 20261.456 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret