Gå til hovedindhold

Razer BlackShark V2 X – Kablet e-sport-gamingheadset med 7.1-surroundlyd

RazerElektronikEAN: 8886419379836
Pris fra 280 krtil 414 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Razer BlackShark V2 X – Kablet e-sport-gamingheadset med 7.1-surroundlyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 280 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer BlackShark V2 X Kablet Høretelefoner Hvid
280 kr
Til butik
Razer BlackShark V2 X Kablet Høretelefoner Hvid billede

Produktinformation

Razer BlackShark V2 X - Headset - 7.1 kanaler - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ04-03240700-R3M1
EAN: 8886419379836
Varenr.: 1000463125
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer BlackShark V2 X
312 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, 7.1, hvid
-31%339 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, 7.1, hvid billede

Produktinformation

Razer BlackShark V2 X - Headset - 7.1 kanaler - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - hvidGå konkurrencen i møde med et letvægts esport-headset, der trives under pres. Vi præsenterer Razer BlackShark V2 X - en tredobbelt trussel med fantastisk lyd, overlegen mikrofonklarhed og suveræn lydisolering, der er godkendt af professionelle.Razer TriForce 50 mm drivereMed muligheden for at indstille høje, mellemste og lave lydfrekvenser individuelt, fungerer designet som 3 lydgivere i 1 - hvilket genererer lysere lyd med fyldigere diskanter og kraftigere bas, med vokaler, der er klare og sprøde.Razer HyperClear mikrofon med kardioideDen bøjelige mikrofon på dette lette esport-headset giver bedre taleoptagelse og støjreduktion og har et optimeret mikrofonhus, som har et mere åbent design for minimal obstruktion - hvilket resulterer i forbedret klarhed for en tættere gengivelse af din stemme.Avanceret passiv støjreduktionFra jublende folkemængder til brummen fra din rig kan du lukke støj ude og nyde uafbrudt fokus med specielle lukkede ørekopper, der dækker dine ører helt, hjulpet af plys puder, der danner en tættere forsegling for større lydisolering.Letvægts komfortDu vil næsten ikke kunne huske, at du har det på under spilmaraton. Headsettet er gjort endnu mere behageligt takket være tykkere polstring og forbedrede ørepuder af memoryskum, der er pakket ind i en kombination af åndbart stof og plyslæder.7.1 surround soundØg din kampbevidsthed, og lad intet undslippe dine ører med nøjagtig positionslyd, der giver dig mulighed for intuitivt at finde ud af, hvor hver lyd kommer fra.Kompatibilitet på tværs af platformeDette lette esport-headset bruger et 3,5 mm jackstik og fungerer på tværs af populære platforme, så du kan finde konkurrenter på PC, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch og mobile enheder.Generel...

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.6g
EAN: 8886419379836
Varenr.: 1810769
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, 7.1, hvid
-29%359 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer BlackShark V2 X Kablet Høretelefoner Hvid
389 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer BlackShark V2 X – Kablet e-sport-gamingheadset med 7.1-surroundlyd
414 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer BlackShark V2 X – Kablet e-sport-gamingheadset med 7.1-surroundlyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer BlackShark V2 X – Kablet e-sport-gamingheadset med 7.1-surroundlyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK280 kr280 krKøb
2Proshop DK312 kr351 krKøb
3Boligcenter DK339 kr339 krKøb
4Vivas DK359 kr428 krKøb
5Ultrashop389 kr389 krKøb
6Teknikproffset DK414 kr473 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer BlackShark V2 X – Kablet e-sport-gamingheadset med 7.1-surroundlyd

PriceData har fulgt prisen på Razer BlackShark V2 X – Kablet e-sport-gamingheadset med 7.1-surroundlyd i 186 dage. Laveste pris i perioden er 280 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 314 kr.

Den nuværende pris på 280 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Razer BlackShark V2 X – Kablet e-sport-gamingheadset med 7.1-surroundlyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Razer BlackShark V2 X – Kablet e-sport-gamingheadset med 7.1-surroundlyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. mar. 2026280 kr7 kr (2%)
24. mar. 2026287 kr26 kr (8%)
22. mar. 2026313 kr3 kr (1%)
21. mar. 2026316 kr3 kr (1%)
18. mar. 2026313 kr4 kr (1%)
14. mar. 2026317 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026318 kr1 kr (0%)
9. mar. 2026317 kr5 kr (2%)
8. mar. 2026322 kr5 kr (2%)
7. mar. 2026317 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret