Gå til hovedindhold

Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml

Raz SkincareHudplejeEAN: 5710751000574
Pris fra 363 krtil 520 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315,59 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 363 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Raz Skincare Hh Hyaluronic Acid & Peptides 30 ml
363 kr
Til butik
Raz Skincare Hh Hyaluronic Acid & Peptides 30 ml billede

Produktinformation

Denne Hh fugtserum indeholder hyaluronsyre og peptider, der giver intensiv fugt og hjælper med at genopbygge huden. Der er valgt tre specifikke peptider for at fokusere på elasticitet, kollagenproduktion og reduktion af rynker og arvæv. Uanset om du bekæmper anti-aging, arvæv, akne eller andre hudproblemer, er fugt og genopbygning essentielt. Hyaluronsyre binder vand til huden, mens peptider understøtter dannelsen af nye hudceller ved at binde aminosyrer. Anvendelse: Påfør 3-4 dråber hyaluron på fingerspidserne og massér det ind i hele ansigtet morgen og aften. Efterfølgende kan du bruge din ansigtsolie eller creme.Om aftenen kan du påføre A-retinoid ovenpå for en ekstra regenererende effekt, især ved alderstegn, rynker, solskader, akne og hudorme.For øget effekt, prøv disse kombinationer fra Raz Skincare:A-retinoid om natten på Hh for intensiv regenerering. E-vitamin om dagen på Hh for at reducere arvæv. Rh ovenpå Hh for maksimal fugt og næring, ideel til olieelskere. Face Cream Rich ovenpå Hh for tør eller akne-ramt hud. Face Cream Calm ovenpå Hh for at berolige irriteret, inflammatorisk hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Raz Skincare
Kategori: Ansigtspleje
Størrelse: 30.00ml
Artikel nr.: 5710751000574
EAN: 5710751000574
Varenr.: 5710751000574
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml
-25%390 kr
Før 520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml billede

Produktinformation

Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides er et **super effektivt produkt**, som hjælper med at **gennemfugte og genopbygge** din hud. I takt med at man bliver ældre, danner kroppen mindre hyaluron, som medfører at huden bliver tør og får fine, t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Raz Skincare
Kategori: Skin Care
EAN: 5710751000574
Varenr.: 93121
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
RAZspa Hh 3*hyaluronic acid & 3*peptides 30ml
449 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Raz Skincare Hh 3*Hyaluronic Acid & 3*Peptides 30 ml
520 kr
Til butik
Gå til Raz Skincare
TrustScore 0 ud af 50,0
Hh - Hyaluronic Acid Serum 30ml
520 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK363 kr392 krKøb
2NiceHair.dk390 kr390 krKøb
3Hobbix449 kr449 krKøb
4Lyko DK520 kr520 krKøb
5Raz Skincare520 kr520 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 363 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 363 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026363 kr39 kr (12%)
23. apr. 2026324 kr8,41 kr (3%)
17. apr. 2026315,59 kr8,41 kr (3%)
14. apr. 2026324 kr8,41 kr (3%)
10. apr. 2026315,59 kr8,41 kr (3%)
24. feb. 2026324 kr5 kr (2%)
20. feb. 2026319 kr5 kr (2%)
11. feb. 2026324 kr5 kr (2%)
7. feb. 2026319 kr5 kr (2%)
21. jan. 2026324 kr35 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret