Gå til hovedindhold

Raytech Y-samledåse med gel 137x60x37 med klemmer og strips

RaytechEludstyrEAN: 8032853655733
Pris fra 256 krtil 319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 255 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Raytech Y-samledåse med gel 137x60x37 med klemmer og strips og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VANPEE Raytech y-samledåse med indb.gel 138x60x37
256 kr
Til butik
VANPEE Raytech y-samledåse med indb.gel 138x60x37 billede

Produktinformation

Raytech Y-samledåse m/indb.gel 138x60x37

Produktspecifikationer

Mærke: VANPEE
Kategori: Forgreningsmateriel
Artikel nr.: 810KINGJOINTY6
EAN: 8032853655733
Varenr.: 2950325
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raytech Y-samledåse med gel 137x60x37 med klemmer og strips
265 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Raytech y-samledåse med gel 137x60 mm i grå
277 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RAYTECH Y-SAMLEDÅSE M/INDB.GEL 138X60X37
279,81 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Raytech y-samledåse med gel, 137x60 mm, grå
319 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Raytech y-samledåse med gel, 137x60 mm, grå
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raytech Y-samledåse med gel 137x60x37 med klemmer og strips koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raytech Y-samledåse med gel 137x60x37 med klemmer og strips koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK256 kr295 krKøb
2CS MEGASTORE DK265 kr304 krKøb
3LavprisEl277 kr277 krKøb
4EL-GROSSISTEN279,81 kr279,81 krKøb
5BilligVVS DK319 kr319 krKøb
6Greenline319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raytech Y-samledåse med gel 137x60x37 med klemmer og strips

PriceData har fulgt prisen på Raytech Y-samledåse med gel 137x60x37 med klemmer og strips i 180 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 256 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Raytech Y-samledåse med gel 137x60x37 med klemmer og strips. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Raytech Y-samledåse med gel 137x60x37 med klemmer og strips de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026256 kr1 kr (0%)
15. maj 2026257 kr1 kr (0%)
14. maj 2026258 kr1 kr (0%)
12. maj 2026259 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026256 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026255 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026256 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026255 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026256 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026255 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret