Gå til hovedindhold

Raychem Cryprom-hylster 4 x 10-35 mm², nr. 2

RaychemEludstyrEAN: 5017455000030
Pris fra 88 krtil 124,44 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 36,44 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Cryprom-hylster 4 x 10-35 mm², nr. 2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cryprom-hylster 4 x 10-35 mm², nr. 2
88 kr
Til butik
Cryprom-hylster 4 x 10-35 mm², nr. 2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: GD A/S
Kategori: Krympemateriel
Farve: 1
Artikel nr.: 1013401
EAN: 5017455000030
Varenr.: 9490304
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raychem Krympemuffe nr 2 4X10-35 mm2
88 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Krympemuffe 4 x 10-35 mm², nr. 2
124,44 kr
Til butik
Krympemuffe 4 x 10-35 mm², nr. 2 billede

Produktinformation

Raychem 2 krympemuffesæt 4 x 10-35 mm² til samling af plast isolerede installationskabler. Opbygning: Alt efter antal af ledere består samlemufferne af flere krympeslanger til etablering af isolationen over presseforbindere og en krympeslange til forsegli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & Kanaler / Krympeflex
EAN: 5017455000030
Varenr.: 15845378490703
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Krympemuffe 4 x 10-35 mm², nr. 2
124,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cryprom-hylster 4 x 10-35 mm², nr. 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cryprom-hylster 4 x 10-35 mm², nr. 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2Proshop DK88 kr127 krKøb
3EL-GROSSISTEN124,44 kr124,44 krKøb
4EL-NETSALG124,44 kr124,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cryprom-hylster 4 x 10-35 mm², nr. 2

PriceData har fulgt prisen på Cryprom-hylster 4 x 10-35 mm², nr. 2 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Cryprom-hylster 4 x 10-35 mm², nr. 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Cryprom-hylster 4 x 10-35 mm², nr. 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 202688 kr2 kr (2%)
4. mar. 202686 kr1 kr (1%)
2. mar. 202685 kr1 kr (1%)
20. dec. 202584 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret