Gå til hovedindhold

VIEGA Raxofix overgang 50 x 1 1/2 muffe/nippel rødgods

VIEGASanitetEAN: 4015211646363
Pris fra 332 krtil 416,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 84,25 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Raxofix overgang 50 x 1 1/2 muffe/nippel rødgods og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 332 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raxofix overgang 50 x 1 1/2 muffe/nippel rødgods
332 kr
Til butik
Raxofix overgang 50 x 1 1/2 muffe/nippel rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 646363
EAN: 4015211646363
Varenr.: 3344000
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Raxofix overgang med sc 50 mm x 1.1/2"
383,9 kr
Til butik
Raxofix overgang med sc 50 mm x 1.1/2" billede

Produktinformation

Raxofix fra Viega sætter helt nye standarder for rør systemer i kunststof Viega Raxofix er et innovativt, tryktabsminimeret rørledningssystem i kunststof (alupex) til drikkevands- og varmesystemer fordele ved raxofix.: pres uden kalibrering, en tidsbespar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Kabler
EAN: 4015211646363
Varenr.: 15843724951887
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix overgang lige/np 50x1 1/2
416,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix overgang 50 x 1 1/2 muffe/nippel rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix overgang 50 x 1 1/2 muffe/nippel rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK332 kr371 krKøb
2EL-GROSSISTEN383,9 kr383,9 krKøb
3MaintainIt416,25 kr416,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raxofix overgang 50 x 1 1/2 muffe/nippel rødgods

PriceData har fulgt prisen på Raxofix overgang 50 x 1 1/2 muffe/nippel rødgods i 151 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 526 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 408 kr.

Den nuværende pris på 332 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Raxofix overgang 50 x 1 1/2 muffe/nippel rødgods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Raxofix overgang 50 x 1 1/2 muffe/nippel rødgods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026332 kr8 kr (2%)
13. apr. 2026340 kr4 kr (1%)
27. mar. 2026336 kr3 kr (1%)
10. mar. 2026339 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026340 kr4 kr (1%)
2. mar. 2026344 kr8 kr (2%)
7. feb. 2026336 kr8 kr (2%)
6. feb. 2026344 kr8 kr (2%)
5. feb. 2026336 kr100 kr (23%)
3. feb. 2026436 kr13 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret