Gå til hovedindhold

Ravensburger - Puzzle Minecraft Mosaic 1000p (12000421) Puslespil - GEEKD.dk

RavensburgerPuslespilEAN: 4005555004219
Pris fra 105 krtil 155 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Ravensburger - Puzzle Minecraft Mosaic 1000p (12000421) Puslespil - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ravensburger Minecraft Mosaic 1000p
105 kr
Til butik
Ravensburger Minecraft Mosaic 1000p billede

Produktinformation

Ravensburger 12000421 puslespil 1000 stk Videospil

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 12000421
EAN: 4005555004219
Varenr.: 3307739
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ravensburger Puslespil Minecraft Mosaik 1000p (12000421)
107 kr
Til butik
Ravensburger Puslespil Minecraft Mosaik 1000p (12000421) billede

Produktinformation

Byg en verden af eventyr blok for blok med vores "Minecraft Mosaic"-puslespil! Minecraft giver spillerne mulighed for ubegrænset kreativitet i en uendelig biosfære! Vælg Survival Mode, hvor du bygger beskyttelsesrum og bekæmper monstre. Eller vælg Creative Mode, hvor du er uovervindelig og har adgang til ubegrænsede forsyninger. Det var her, vi forestillede os at bygge denne undervandsscene med opdagelsesrejsende Alex og Steve, der søger efter skatte under overfladen og kæmper mod de druknede - de zombier vil bare ikke dø! Minecraft-verdenen og dette sjove puslespil er til dig!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
EAN: 4005555004219
Varenr.: C86455
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
Minecraft Mosaic
119 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Minecraft Puslespil - Mosaic - 1000 Brikker - Ravensburger
139,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Minecraft Mosaik 1000 Brikker
149,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ravensburger - Puzzle Minecraft Mosaic 1000p (12000421) Puslespil - GEEKD.dk
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger - Puzzle Minecraft Mosaic 1000p (12000421) Puslespil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger - Puzzle Minecraft Mosaic 1000p (12000421) Puslespil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK105 kr144 krKøb
2Teknikproffset DK107 kr166 krKøb
3Puzzleshop.dk119 kr119 krKøb
4Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
5Eurotoys149,95 kr149,95 krKøb
6Geekd155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ravensburger - Puzzle Minecraft Mosaic 1000p (12000421) Puslespil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Ravensburger - Puzzle Minecraft Mosaic 1000p (12000421) Puslespil - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 121 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Ravensburger - Puzzle Minecraft Mosaic 1000p (12000421) Puslespil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Ravensburger - Puzzle Minecraft Mosaic 1000p (12000421) Puslespil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026105 kr12 kr (13%)
22. apr. 202693 kr12 kr (11%)
25. jan. 2026105 kr14 kr (12%)
23. jan. 2026119 kr1 kr (1%)
20. jan. 2026118 kr3 kr (2%)
14. jan. 2026121 kr2 kr (2%)
13. jan. 2026119 kr15 kr (14%)
30. dec. 2025104 kr1 kr (1%)
28. dec. 2025105 kr2 kr (2%)
27. dec. 2025107 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret