Gå til hovedindhold

Ravensburger Puslespil - Ny Central Park - Bow Bridge - 1000 Brikker

RavensburgerPuslespilEAN: 4005555014850
Pris fra 125 krtil 151 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ravensburger Puslespil - Ny Central Park - Bow Bridge - 1000 Brikker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
New York Central Park, Bow Bridge
125 kr
Til butik
New York Central Park, Bow Bridge billede

Produktinformation

1000 br. Ravensburger

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil 1000 brikker
EAN: 4005555014850
Varenr.: 0125-12001485
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ravensburger Puslespil - Ny Central Park - Bow Bridge - 1000 Brikker
139,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ravensburger NY Central Park, Bow Bridge - 1000p (12001485)
151 kr
Til butik
Ravensburger NY Central Park, Bow Bridge - 1000p (12001485) billede

Produktinformation

Oplev charmen ved NYC med Ravensburger NY Central Park, Bow Bridge puslespil med 1000 brikker. Denne fængslende scene er perfekt til puslespilsentusiaster og byder på en herlig udfordring. Nyd timevis af familievenlig sjov og den upåklagelige kvalitet, som Ravensburger er kendt for. Ideelt til 14 år og opefter. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
EAN: 4005555014850
Varenr.: D20438

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger Puslespil - Ny Central Park - Bow Bridge - 1000 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger Puslespil - Ny Central Park - Bow Bridge - 1000 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Puzzleshop.dk125 kr125 krKøb
2Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
3Teknikproffset DK151 kr210 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ravensburger Puslespil - Ny Central Park - Bow Bridge - 1000 Brikker

PriceData har fulgt prisen på Ravensburger Puslespil - Ny Central Park - Bow Bridge - 1000 Brikker i 178 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 173 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Ravensburger Puslespil - Ny Central Park - Bow Bridge - 1000 Brikker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Ravensburger Puslespil - Ny Central Park - Bow Bridge - 1000 Brikker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026125 kr14,95 kr (11%)
21. apr. 2026139,95 kr11,05 kr (7%)
20. apr. 2026151 kr11,05 kr (8%)
14. apr. 2026139,95 kr11,05 kr (7%)
13. apr. 2026151 kr11,05 kr (8%)
27. mar. 2026139,95 kr33,05 kr (19%)
26. mar. 2026173 kr33,05 kr (24%)
8. mar. 2026139,95 kr33,05 kr (19%)
7. mar. 2026173 kr33,05 kr (24%)
19. feb. 2026139,95 kr33,05 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret