Gå til hovedindhold

Ravensburger Jigsaw puzzle XXL Mario Kart 150 pieces. Floor

RavensburgerPuslespilEAN: 4005555041436
Pris fra 74 krtil 140 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ravensburger Jigsaw puzzle XXL Mario Kart 150 pieces. Floor og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ravensburger Jigsaw puzzle XXL Mario Kart 150 pieces. Floor
74 kr
Til butik
Ravensburger Jigsaw puzzle XXL Mario Kart 150 pieces. Floor billede

Produktinformation

Flygt fra virkeligheden og træd ind i Ravensburger-puslespillenes verden. Puslespil for børn i XXL-format: puslespilsbrik for puslespilsbrik, børn kan fordybe sig i fantastiske verdener og blive forbløffet! Vores puslespil er af fremragende kvalitet og er lavet af materialer fra bæredygtigt skovbrug. Uddannelsesmæssigt værdifuldt og en masse læring på en legende måde. 150 XXL-puslespilsbrikker til drenge og piger fra 7 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 12004143
EAN: 4005555041436
Varenr.: 3384103
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ravensburger Mario Kart 150p XXL - (12004143)
99 kr
Til butik
Ravensburger Mario Kart 150p XXL - (12004143) billede

Produktinformation

Oplev spændingen ved Mario Kart med Ravensburger Mario Kart 150p XXL Jigsaw Puzzle. Dyk ned i en livlig verden med Super Mario, Luigi, prinsesse Peach og mange flere. Dette puslespil med 150 brikker er perfekt til fans og byder på timevis af sjov og udfordringer, hvilket gør det til en ideel gave til enhver Mario-entusiast. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Børns puslespil
EAN: 4005555041436
Varenr.: D20465
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ravensburger Puslespil - Mario Kart Xxl - 150 Brikker
99,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ravensburger Puslespil - 150 Brikker - Mario Kart
129,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ravensburger Mario Kart XXL - Puslespil - GEEKD.dk
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger Jigsaw puzzle XXL Mario Kart 150 pieces. Floor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger Jigsaw puzzle XXL Mario Kart 150 pieces. Floor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK74 kr113 krKøb
2Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
3Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
5Geekd140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ravensburger Jigsaw puzzle XXL Mario Kart 150 pieces. Floor

PriceData har fulgt prisen på Ravensburger Jigsaw puzzle XXL Mario Kart 150 pieces. Floor i 161 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Ravensburger Jigsaw puzzle XXL Mario Kart 150 pieces. Floor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Ravensburger Jigsaw puzzle XXL Mario Kart 150 pieces. Floor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202674 kr1 kr (1%)
19. jan. 202673 kr14 kr (16%)
6. jan. 202687 kr4 kr (5%)
23. dec. 202583 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret